Wyszukiwałeś:

S6

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S6

Spróbuj też wyszukać: s7 audi s6 s11

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Audi S6: Definicja sportu

W pierwszych tygodniach nowego roku Audi wprowadzi na rynek usportowionąwersję modelu A6. Auto wyposażone będzie w benzynowy 5,2 l. silnik V10dzięki któremu 100 km/h będzie widoczne na liczniku w 5,2s., a prędkośćmaksymalna 250 km/h sprawi, że niejeden kierowca będzie miał gęsiąskórkę.

 

Audi S6: S-portowy dżentelmen

Już w czerwcu do pierwszych salonów dealerskich Audi zawita najnowszymodel z lukratywnej i sportowej gamy oznaczonej symbolem S. Mowa oreprezentancie klasy wyższej w niemieckim koncernie - Audi A6, a w tymprzypadku S6.

 

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Trasa Lęborska nie wcześniej niż w 2015 r.

Budowa drogi ekspresowej S6 do Trójmiasta rozpocznie się najwcześniej w2013 roku. O tak zwanej Trasie Lęborskiej, która ostatnio zostałaprzemianowana na Trasę Kaszubską, mówi się już od kilku lat. Drogapozwoli na ominięcie Gdyni oraz tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego dlapodróżujących na trasie Szczecin – Gdańsk.

 

Słupsk: Pozwolenie na obwodnicę

W tym tygodniu ma zostać przekazane pozwolenie na budowę drugiego odcinkaobwodnicy Słupska. Pozwolenie na pierwszy odcinek zostało wydane już wubiegłym roku. Przybliża to budowę drogi, która znajdzie się w ciąguplanowanej drogi szybkiego ruchu S6.

 

Wybudują drogi w zamian za tarczę

W regionie słupskim mają zostać zrealizowane trzy ważne inwestycje drogowe:budowa drogi ekspresowej S6, przebudowa drogi wojewódzkiej nr 211 orazzmiana drogi wojewódzkiej nr 210 w drogę krajową. Będzie to formawsparcia w zamian za ulokowanie w Redzikowie tarczy antyrakietowej.

 

Ruszają prace nad S6 Słupsk - Lębork

W dniu 17 czerwca 2009 r. podpisano umowę na wykonanie StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego (STEŚ) dla trasy S6 na odcinku Słupsk– Lębork. To opracowanie ma wskazać – po przeanalizowaniuwariantów – którędy ma zostać poprowadzona nowa droga.

 

Trasa Kaszubska na południe od Lęborka

GDDKiA zarekomendowała wariant południowy przebiegu Trasy Kaszubskiej czyliekspresowej trasy S6 na odcinku łączącym Lębork z Trójmiastem .Przeciw takiemu wariantowi protestowali mieszkańcy Lęborka.

 

Utrudnienia w ruchu na S6 Obwodnicy Trójmiasta

W dniach 03.11.2009 r. (od godz. 9:00) – 10.11.2009 r. wystąpią bardzopoważne utrudnienia w ruchu związane z remontami dylatacji na S6 ObwodnicyTrójmiasta i wiaduktach zlokalizowanych nad drogą ekspresową –informuje GDDKiA O/Gdańsk.

 

S6 i S8 od Chryslera

Oznaczenia S6 i S8 nie będą od teraz zawsze kojarzone ze sportowymi modelamiAudi. Na wystawie w Detroit Chrysler zaprezentował dwie nowe wersje modelu 300Co tych właśnie nazwach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017