Wyszukiwałeś:

S60

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S60

Spróbuj też wyszukać: s40 insignia saab 9-5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

Volvo S60 2007

Volvo S60 rocznik modelowy 2007 został nieznacznie zmodernizowany, dziękiczemu podkreślone zostały bardziej sportowe cechy tego sedana.

 

Pół miliona Volvo S60

Volvo S60 zostało wyprodukowane w liczbie 500 tys. egzemplarzy. Jubileuszowymodel zjechał 25 października br. z taśm fabryki w belgijskiej miejscowościGhent.

 

Urodzinowe Volvo S60

Z okazji 80. urodzin Volvo Car Corporation Volvo Auto Polska przygotowało dlaswoich klientów specjalne, urodzinowe wersje modelu S60 – najbardziejpopularnego modelu Volvo na polskim rynku.

 

Będzie nowe Volvo S60

Jest pozytywna decyzja w sprawie produkcji nowej generacji modelu Volvo S60.Szwedzki producent długo zwlekał z podjęciem prac nad nową serią modelu zewzględu na problemy finansowe.

 

Nowe Volvo S60: Koncept z kryształami

Volvo S60 Concept - najnowszy koncepcyjny model Volvo zaprezentowanyzostanie  w styczniu na targach motoryzacyjnych w Detroit. Samochódzapowiada model seryjny, który na rynku pojawi się w 2010 roku.

 

Niezwykle oszczędne Volvo S60 concept

Choć do premiery nowej generacji Volvo S60 przewidzianej na 2010 rok trochęczasu jeszcze pozostało, szwedzki koncern zdradza, w jakim kierunkustylistycznym podąży wersja produkcyjna. Na styczniowej wystawie w Detroitpokazany zostanie bowiem S60 concept.

 

Ostatnie Volvo S60

Ostatniego dnia marca z taśm montażowych fabryki Volvo w Ghent zjechałostatni egzemplarz obecnej generacji modelu Volvo S60. Na jego następceprzyjdzie nam poczekać do przyszłego roku.

 

Volvo pokazało nowe S60

Nowe Volvo S60 zostanie zaprezentowane już podczas najbliższych targóww Genewie. Jego produkcja ruszy na początku lata 2010 w fabryce Volvo Cars wGhent, ale już można podziwiać pierwsze zdjęcia samochodu.

 

Nowe Volvo S60 na filmie

Po pierwszych zdjęciach całkowicie nowego Volvo S60 zaprezentowanych wlistopadzie, szwedzki producent przy okazji Sylwestra przedstawił swojenajnowsze dziecko na krótkim filmie wideo.

 

Dynamiczne Volvo S60

Na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie odbędzie się premieraświatowa całkowicie nowego Volvo S60. Z tym modelem Volvo wkracza na jeden znajbardziej konkurencyjnych segmentów motoryzacyjnych –prestiżowych sedanów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017