Wyszukiwałeś:

S8 X

Radzymin X

Wyszkow X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S8 Radzymin Wyszkow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wyszków czeka

Otwarto oferty na budowę obwodnicy Wyszkowa w ciągu drogi ekspresowej S8. Doprzetargu stanęło 8 firm. Jeżeli wynik przetargu nie zostanie oprotestowanyprace budowlane ruszą już w pierwszym kwartale 2006 roku i potrwają 2 lata -informuje GDDKiA.

 

200 mln EUR pożyczki na drogi

Sektor transportu pożyczył 200 mln EUR z Europejskiego Banku Inwestycyjnego namodernizacje dróg. W ramach projektu modernizacji dróg w Polsce sfinansowanabędzie budowa 11 obwodnic i 4 dróg ekspresowych w Polsce.

 

Ekspresowa ósemka Radzymin - Wyszków

Otwarto oferty w przetargu na budowę odcinka drogi ekspresowej S8Radzymin-Wyszków. Inwestycją na 17 km odcinku zainteresowane jest pięćspółek.

 

S-8 przez Łódź

Wszystko wskazuje na to, że przyszła droga ekspresowa S8 pobiegnie przezŁódź. Mimo różnych propozycji GDDKiA, za przebiegiem S8 przez Łódź,Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz opowiedzieli się przedstawicieleresortów transportu i obrony narodowej.

 

Za sześć lat ekspresówka Warszawa-Białystok

Za sześć lat kierowcy będą mogli jeździć na trasie Warszawa - Białystokdwujezdniową drogą ekspresową S-8. Jej budowa ma być prowadzona w latach2006-2012, a całość ma kosztować 3,5 mld zł! Za niespełna dwa latarozpocznie się budowa na trasie do Jeżewa.

 

Przebudowa S-8 Radzymin – Wyszków

W dniu 8 grudnia r. podpisano kontrakt na roboty budowlane w ramach projektuprzebudowy drogi ekspresowej S-8 Radzymin – Wyszków – informujeGDDKiA. Prace potrwają dwa lata.

 

Ekspresowa S-8 dłuższa o 19 km

Kierowcy mogą już przejechać 19 kilometrowym odcinkiem drogi ekspresowej S-8Radzymin-Wyszków.  31 lipca droga została oficjalnie oddana doużytkowania. Inwestycja polegała na dobudowie drugiej jezdni i remoncieistniejącej drogi krajowej nr 8 na odcinku od Radzymina do Wyszkowa.Prace  trwały od początku 2007 roku i wyniosły 458 mln zł.

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S8 Radzymin Wyszkow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017