Wyszukiwałeś:

S8 X

Radzymin X

Wyszkow X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S8 Radzymin Wyszkow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wyszków czeka

Otwarto oferty na budowę obwodnicy Wyszkowa w ciągu drogi ekspresowej S8. Doprzetargu stanęło 8 firm. Jeżeli wynik przetargu nie zostanie oprotestowanyprace budowlane ruszą już w pierwszym kwartale 2006 roku i potrwają 2 lata -informuje GDDKiA.

 

Ósemką wokół Wyszkowa

Podpisane kontrakty na budowę i nadzór nad realizacją obwodnicy Wyszkowa tojeden z trzech elementów - budowy drogi ekspresowej S8 na odcinku Radzymin– Wyszków. Inwestycja wyniesie ponad 67 mln euro, koszt nadzoru (ponad 4mln euro) i potrwa do jesieni 2008r.

 

Ekspresowa ósemka Radzymin - Wyszków

Otwarto oferty w przetargu na budowę odcinka drogi ekspresowej S8Radzymin-Wyszków. Inwestycją na 17 km odcinku zainteresowane jest pięćspółek.

 

S-8 przez Łódź

Wszystko wskazuje na to, że przyszła droga ekspresowa S8 pobiegnie przezŁódź. Mimo różnych propozycji GDDKiA, za przebiegiem S8 przez Łódź,Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz opowiedzieli się przedstawicieleresortów transportu i obrony narodowej.

 

Przebudowa S-8 Radzymin – Wyszków

W dniu 8 grudnia r. podpisano kontrakt na roboty budowlane w ramach projektuprzebudowy drogi ekspresowej S-8 Radzymin – Wyszków – informujeGDDKiA. Prace potrwają dwa lata.

 

Obwodnica Wyszkowa już gotowa

W ubiegły piątek 14 listopada 2008 roku oddano do użytku nową obwodnicęWyszkowa w ciągu drogi ekspresowej S8. Blisko 13 km fragment trasy kosztowałokoło 262 mln zł. Również w tym roku planowane jest zakończenie pracna odcinku S8 Radzymin - Wyszków.

 

Kolejne 240 km nowych dróg już w przyszłym roku

Według wstępnych szacunków Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad w 2009 roku polska sieć drogowa wydłuży się o około 240 km.Powstanie ponad 90 km autostrad oraz ponad 140 km dróg szybkiego ruchu iobwodnic miast. To niestety nieco mniej niż w obecnym roku.

 

Ekspresowa S-8 dłuższa o 19 km

Kierowcy mogą już przejechać 19 kilometrowym odcinkiem drogi ekspresowej S-8Radzymin-Wyszków.  31 lipca droga została oficjalnie oddana doużytkowania. Inwestycja polegała na dobudowie drugiej jezdni i remoncieistniejącej drogi krajowej nr 8 na odcinku od Radzymina do Wyszkowa.Prace  trwały od początku 2007 roku i wyniosły 458 mln zł.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "S8 Radzymin Wyszkow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017