Wyszukiwałeś:

S80

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: S80

Spróbuj też wyszukać: volvo s80 s80 2 4 automat s80 wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Druga generacja S80

Na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Genewie (od 28 lutego)zaprezentowana zostanie druga generacja Volvo S80. Do sprzedaży flagowe Volvotrafi już w czerwcu.

 

Volvo w Indiach

Volvo jest kolejną marką samochodową, która zadebiutuje w sprzedażyna szybko rozwijającym się rynku indyjskim. Pierwszymi modelami będą VolvoS80 oraz Volvo XC90.

 

PTC nawala w Volvo S80

PTC (ang. Positive Thermal Coefficient) to dodatkowa nagrzewnica elektrycznainstalowana w niektórych wersjach najnowszej wersji S80. W związku zkoniecznością zdiagnozowania usterki Volvo wzywa właśnie kierowców doserwisów.

 

Nowe jednostki w Volvo S80

Flagowa limuzyna Volvo S80 będzie teraz dostępna z dwoma nowymi jednostkami.Pierwsza z nich to wersja z sześciocylindrowym benzyniakiem T6 o mocy 285 konimechanicznych, wyposażonym dodatkowo w napęd na cztery koła. Innym silnikiemjest turbodiesel D5, również z układem AWD.

 

Volvo V70 i S80 z dwoma nowymi silnikami

Volvo rozszerza gamę silników w dwóch swoich modelach - V70 i S80. Jużwkrótce pojawią się dwie nowe, czterocylindrowe jednostki o pojemnościdwóch litrów i odpowiednio o mocy 145 i 136 KM.

 

Odświeżone Volvo S80

Na wystawie w Genewie swoją premierę będzie mieć odnowiona wersja Volvo S80.Co ciekawe, większość wprowadzonych zmian to efekt sugestii, jakie mielidotychczasowi klienci tej szwedzkiej marki.

 

Sportowe zawieszenie w Volvo S80

Wraz z nowo odświeżonym Volvo S80 dostępne będzie nowe zawieszenie osportowej charakterystyce. Będzie ono dostępne opcjonalnie i pozwoli nalepszą dynamikę jazdy.

 

Wadliwe wycieraczki w Volvo

Volvo Auto Polska powiadomił UOKiK o wadliwym oprogramowaniu sterującym pracąwycieraczek. Do serwisów szwedzkiej marki wezwani zostaną posiadaczetakich modeli serii S80, XC70 i V70.

 

Silniki Volvo bez chłodzenia

Awaria systemu chłodzenia silnika jest przyczyną rozpoczętej właśniekampanii serwisowej czterech modeli Volvo. Właściciele modeli V70, S80, XC60oraz XC70 będą musieli udać się do serwisów.

 

Ekologiczne wersje Volvo S80 i V70

Ekologiczna flota w gamie Volvo została uzupełniona o dwa modele - V70 i S80 wwersji DRIVe, których emisja spalin wynosi zaledwie 119 g/km. To jużczwarty i piąty model Volvo z emisją CO2 poniżej 120 g/km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017