Wyszukiwałeś:

SC

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SC

Spróbuj też wyszukać: scian grodziowa fiat scudo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Lexus 430 SC: Nowy na 2006

Lexus zaprezentował na przyszły rok nowy-stary model luksusowego Cabrio 430SC. Sylwetka nowej wersji, poza drobnymi detalami niewiele różni się odpoprzednika, pojawiło się natomiast więcej zmian w kwestiach technicznych.

 

SUV o sportowych ambicjach

Pokazany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku,model Honda Element SC wejdzie na rynek amerykański już jesienią tego roku.Samochód ten przeszedł poważną metamorfozę czyniąca z niegoprawdziwie sportowy wóz.

 

Turbodoładowany Lotus Elise

Brytyjski producent sportowych samochodów marki Lotus zaprezentowałparę dni temu nowe wydanie jednego ze swoich najbardziej popularnych modeli. Narynek wejdzie niebawem superlekka i szybka edycja Elise Series 2. Wraz z niąpojawi się też specjalny model, oznaczony skrótem SC.

 

Seat Ibiza SC publicznie

Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Londynie Seat po raz pierwszy prezentujepublicznie nową Ibizę SportCoupe – pojazd, który po majowejpremierze wersji pięciodrzwiowej uzupełnia ofertę tego udanego modelu o nowąwersję nadwozia w stylu kompaktowego coupe, zdecydowanie podkreślającymsportowy charakter auta.

 

Seat Ibiza SC już w salonach

Do sprzedaży na polskim rynku wchodzi właśnie nowy Seat Ibiza w wersjiSportCoupe. Auto o dynamicznym nadwoziu i szerokiej gamie silnikówdostępne jest od 41.890 zł.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

COTY 2010: Ostateczne nominacje

Ogłoszono listę samochodów, które wezmą udział w finaletegorocznego plebiscytu Car of the Year 2010. Na liście pojawiły się 33modele, z których zwycięzcę poznamy już za kilka tygodni.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017