Wyszukiwałeś:

SEMA

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SEMA

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

GM na wystawie SEMA, cz. II

W sumie koncern General Motors zaprezentował w Las Vegas gamę kilkunastumodeli różnych marek wchodzących w skład międzynarodowego koncernu.

 

Ford GTX1 - wyrafinowany Roadster

Na targach tuningowych - Sema 2005, odbywających się corocznie w StanachZjednoczonych, Ford zaprezentuje model GT w nieco innej niż dotąd formie. FordGTX1 to roadster zbudowany na bazie wspomnianego, kultowego już modelu GT vel.Żaby.

 

Dzikie trio Volkswagena

Kolejna gorąca porcja podrasowanych samochodów zawitała na największe targituningowe świata - Sema 2005. Tym razem kolej na niemieckiego Volkwagena,który zaprezentuje swoje trzy modele: Passata, Jettę oraz Touarega w wersji RGT.

 

7 miejsc w Toyocie RAV4

Podczas targów SEMA 2005 Toyota zaprezentowała siedmiomiejscową wersjęswojej terenówki RAV4.

 

Nowy, szybszy Passat

Jakiś czas temu ukazały się pierwsze zdjęcia samochodu, którynajprawdopodobniej dołączy do sportowego zestawienia modeli z Wolfsburga. NowyPassat GTI będzie 'usportowioną' wersją popularnego w naszym kraju samochodu.

 

Ewolucja STI

Podczas targów motoryzacyjnych SEMA zaprezentowane zostało najnowsze dziełojapońskiej marki znanej fanom rajdów samochodowych z całego świata. Nawystawie zostało zaprezentowane studium koncepcyjne Subaru Forester Sports,wyposażone w rajdowe 'bebechy' sygnowane znaczkiem STI.

 

Challenger ze sprężarką

Podczas tegorocznych targów SEMA w listopadzie zostanie zaprezentowanabardzo wydajna wersja modelu Dodge Challenger. Samochód zostaniewyposażony w sprężarkę, dzięki czemu jego moc będzie większa niż wpotężnej wersji SRT8.

 

700KM za 12 tysięcy złotych

Firma Roush opracowała specjalny zestaw o mało mówiącej nazwie"TVS2300 ROUSHcharger" do zwiększania mocy w obecnie produkowanychFordach Mustangach. Mówiąc w skrócie: za równowartość 12tysięcy złotych można sprawić, że amerykański rumak będzie dysponowałmocą 700KM.

 

Szybki gad do przewozu siana

Podobnie jak już to miało miejsce w historii, Ford przedstawił muskularnąodmianę swojego pickupa. 320-konny Ford F-150 SVT Raptor zadebiutuje podczassalonu tuningowego SEMA w Las Vegas.

 

Mustang z Kalifornii

Saleen S281. Pod tą enigmatyczną nazwą ukrywa się samochód,który powstał na bazie Forda Mustanga. Muskularna sylwetka modeluzdradza możliwości kalifornijskiego ogiera.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017