Wyszukiwałeś:

SL X

400 X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SL 400

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Opel Corsa: Mały Corsarz

Mały Opel Corsa urósł dość znacznie, podobnie jak i całakonkurencja, i mógłby teraz z powodzeniem służyć nawet jako autorodzinne. Ale tylko co najwyżej wersja 5-drzwiowa. My testowaliśmytrzydrzwiową Corsę, której zdecydowanie bliżej do sportowej namiastkimałego miejskiego samochodu.

 

44 miliony Seata

Zysk operacyjny Seata liczony za rok 2007 wyniósł 44 mln euro.

 

Nowy wymiar Diesla

Zestawienia słów Mercedes i Diesel kojarzą się nieodłącznie już odpierwszych lat poprzedniego wieku. Producent aut ze Stuttgartu w kwestiisilników wysokoprężnych był już nie raz innowatorem i przeważniezawsze jego nowe wynalazki zmieniały bieg rozwoju motoryzacji.

 

Daimler zadowolony ze sprzedaży w 2008 r.

Sytuacja na światowym rynku samochodów użytkowych była w ubiegłymroku zróżnicowana. Rynek samochodów ciężarowych wróżnych częściach globu zmieniał się dynamicznie - rósł ikurczył sie w zależności od lokalnej koniunktury i efektów kryzysufinansowo-ekonomicznego. Tylko rynek autobusów o DMC powyżej ośmiu tonzwiększył się na całym świecie. Pomimo wahań koniunktury, koncern DaimlerAG ma powody do zadowolenia. Ubiegły rok przyniósł wzrost sprzedaży wkażdym z segmentów.

 

Już ponad 4 mln silników Multijet z Bielska

Z linii produkcyjnej zakładu Fiat Powertrain w Bielsku-Białej w piątek 4lutego zjechał 4-milionowy egzemplarz silnika 1.3 16v Multijet. Jest toprestiżowe osiągnięcie świadczące o ogromnym sukcesie, jaki odniósłten niewielki wysokoprężny silnik od momentu uruchomienia jego produkcji w2003 roku.

 

Fiat 500L: Czas wydorośleć?

Do tej pory Fiat 500 jawił się jako stylowy, miejski samochodzik dla tych,którzy dobrze rozumieją sens włoskich słów - La dolce vita."Czas jednak wydorośleć" - mówią przedstawiciele  markiz Turynu i prezentują nową wersję pięćsetki z dodatkową literą"L" w nazwie.

 

Mercedes SL 400 dołącza do gamy

Koncern ze Stuttgartu przedstawia nowy model w gamie roadsterów. SL 400uzupełnia gamę z nowym sześciocylindrowym silnikiem.

 

Mercedes świętuje - oto SL Mille Miglia 417

Z okazji 60-lecia zwycięstwa w wyścigu Mille Miglia, Mercedes stworzył specjalną wersję spadkobiercy ówczesnego triumfatora - oto SL Mille Miglia 417.

 

Lotus Evora 400 - najmocniejszy i najszybszy

Całe szczęście, są jeszcze producenci, którzy tworząc nowe modele,nie myślą tylko o ekologii i jak najniższym spalaniu, ale o zwiększeniustada koni i urwaniu kolejnych ułamków sekundy podczas sprintu do setki.Taki właśnie będzie Lotus Evora 400.

 

Audi A6 Avant 3.0 TDI: Hajs się musi zgadzać

Jeżeli w tym roku wielkanocny zajączek przyniósł Wam co najmniejpół miliona złotych, mamy doskonały pomysł jak je spożytkować.Można na przykład skonfigurować całkiem niepozorne Audi A6 Avant. Czybędzie to samochód bez wad?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SL 400".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017