Wyszukiwałeś:

SL X

65 X

amg X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SL 65 amg

Spróbuj też wyszukać: c 65 amg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Odmłodzona klasa SL

Na zbliżających się targach samochodowych w Genewie Mercedes zaprezentujefacelifting modeli klasy SL. Optyczne nowości sprawiły, że auto wyglądabardziej sportowo. Kilka zmian zaszło także w kwestii technicznej.

 

Mercedes SL: Moc do kwadratu

Firma AMG, zajmująca się modyfikacjami standardowych wersji marki Mercedeswprowadza dwie nowości dla klasy SL - 55 AMG i 65 AMG. Oba modele przeszłykilka zmian optycznych oraz technicznych.

 

Botoks dla Mercedesa SL

Aby utrzymać w dobrej formie swojego luksusowego roadstera, Mercedes dla modeluSL przygotowuje face-lifting. Dziennikarzom niemieckiego magazynu "Auto Motorund Sport" udało się zrobić pierwsze szpiegowskie zdjęcia odmłodzonemumodelowi w wersji AMG.

 

CL 65 AMG w detalach

Rok 2007 jest dla AMG bardzo szczególny. Po pierwsze sportowy wydziałMercedesa odpowiedzialny za tworzenie ultra-wydajnych samochodów obchodzi swoje40-ste urodziny. Natomiast drugim wydarzeniem jest wprowadzenie do gamy modelikolejnego, topowego modelu o nazwie CL 65.

 

Fisker dodaje koni

W ubiegłym roku firma Fisker zaprezentowała wzmocnioną do 610 KM wersjęsilnika AMG V8 w jednym ze swoich unikatowych modeli o nazwie Tramonto. W tymroku tuner samochodów zaprezentuje ponad 700-konny model Tromonto-Showcarbazujący na Mercedesie SL 65 AMG.

 

Świeży Mercedes SL

Ten samochód już od dłuższego czasu czekał cierpliwie w kolejce naswój zasłużony face-lifting. Pomimo tego, że dotychczasowa wersjaMercedesa SL nie zdążyła się jeszcze opatrzyć, to nowa wzbudza jeszczewiększe emocje.

 

Najmocniejszy SL, czyli Black Series

Już w podstawowej wersji Mercedes SL 65 AMG wzbudza największy respekt. Komujednak to mało, może skorzystać z propozycji AMG Performance Studio i modeluSL 65 AMG Black Series z mocniejszą o prawie 60 KM jednostką napędową.

 

SL63 to za mało

Są na tym świecie ludzie którym nie wystarczą standardowe osiągi wMercedesie SL63 AMG. Pracują oni z pewnością w firmie Kicherer, którawłaśnie wydała na świat dzieło, które zachwyci fanów szerokopojętego tuningu.

 

320km/h z niewidomym kierowcą

Niezłego wyczynu dokonał jeden z mieszkańców Republiki PołudniowejAfryki. Otóż pobił on rekord prędkości dla niewidomego kierowcyjadąc z prędkością 320km/h.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SL 65 amg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017