Wyszukiwałeś:

SL

. Znaleziono 459 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SL

Spróbuj też wyszukać: clk kratki zderzaka SL 1994

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 459 wszystkich):

Odmłodzona klasa SL

Na zbliżających się targach samochodowych w Genewie Mercedes zaprezentujefacelifting modeli klasy SL. Optyczne nowości sprawiły, że auto wyglądabardziej sportowo. Kilka zmian zaszło także w kwestii technicznej.

 

Mercedes SL: Moc do kwadratu

Firma AMG, zajmująca się modyfikacjami standardowych wersji marki Mercedeswprowadza dwie nowości dla klasy SL - 55 AMG i 65 AMG. Oba modele przeszłykilka zmian optycznych oraz technicznych.

 

Mercedes 300 SL powróci?!

Jak donosi jeden z branżowych magazynów "Auto Bild", koncernDaimlerChrysler planuje w 2010 roku wprowadzić do ponownej produkcji legendarnymodel 300 SL. Projektem miałby zarządzać dział sportowy niemieckiej marki,AMG.

 

Botoks dla Mercedesa SL

Aby utrzymać w dobrej formie swojego luksusowego roadstera, Mercedes dla modeluSL przygotowuje face-lifting. Dziennikarzom niemieckiego magazynu "Auto Motorund Sport" udało się zrobić pierwsze szpiegowskie zdjęcia odmłodzonemumodelowi w wersji AMG.

 

Nowy Mercedes SL w przyszłym roku

Wiadomo już coraz więcej temat planowanego odświeżenia modelu MercedesaKlasy SL, który na rynku jest już praktycznie od sześciu lat. Wprawdziepółtora roku temu dotknął go delikatny face-lifting, ale i taksamochód przez ten czas zdążył się już zestarzeć.

 

Face-lifting Mercedesa SL

Mercedes wielkimi krokami przygotowuje się do wprowadzenia na rynekodświeżonej wersji sportowego roadstera o nazwie SL. Nastąpi to niewcześniej niż w 2011 roku, a pierwsze efekty tych prac można zobaczyć jużteraz.

 

Mercedes przywraca Gullwinga?

Mercedes przy ścisłej współpracy ze swoim fabrycznym tunerem –AMG, testuje ciężko na dwóch kontynentach (Europa i USA)samochód, który będzie następcą legendarnego modelu 300 SL,sprzedawanego w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych.

 

Świeży Mercedes SL

Ten samochód już od dłuższego czasu czekał cierpliwie w kolejce naswój zasłużony face-lifting. Pomimo tego, że dotychczasowa wersjaMercedesa SL nie zdążyła się jeszcze opatrzyć, to nowa wzbudza jeszczewiększe emocje.

 

Kusznierewicz w Mercedesie SL

Mateusz Kusznierewicz, który od 2002 roku jeździ samochodami markiMercedes-Benz, otrzymał właśnie najnowszy model topowego roadstera -Mercedesa SL. To nagroda za ostatnie sukcesy, w tym zdobycie tytułuMistrzów Świata w klasie Star razem z Dominikiem Życkim.

 

Najmocniejszy SL, czyli Black Series

Już w podstawowej wersji Mercedes SL 65 AMG wzbudza największy respekt. Komujednak to mało, może skorzystać z propozycji AMG Performance Studio i modeluSL 65 AMG Black Series z mocniejszą o prawie 60 KM jednostką napędową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017