Wyszukiwałeś:

SLK X

55 X

amg X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SLK 55 amg

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Azjatycki Mercedes SLK 55 AMG

Na specjalne zamówienie jednego z azjatyckich klientów Mercedeswybudował ekskluzywny egzemplarz modelu SLK 55 AMG. Sportowy i nietuzinkowy"Merc" weźmie udział w cyklu dziesięciu amatorskichwyścigów serii "Lifestyle" organizowanych w Azji.

 

Kryształowy SLK 200 Kompressor

Tego jeszcze w Polsce nie było. Mercedes-Benz wraz z Domem Mody Forget-me-Notprezentuje kabriolet SLK z felgami oklejonymi kryształkami Swarovskiego.

 

Mocniejszy Mercedes SLK 55 AMG

Tuner Mercedesa, firma AMG stworzyła ekskluzywną serię modelu SLK 55 AMG.Specjalna edycja ma teraz mocniejszy 5,5 l. , 400-konny silnik V8, masęultra-lekkich elementów nadwozia w tym dach wykonany z karbonu, wyczynowyukład kierowniczy oraz hamulce rodem z aut wyścigowych.

 

Klasa C przyłapana

W zeszłym tygodniu reporterom magazynu Autocar udało się przyłapaćtestowanego na niemieckich drogach Mercedesa Klasy C w wersji kombi.Samochód ten pojawi się w sprzedaży już najprawdopodobniej napoczątku 2008 roku.

 

Chińczycy lubią Klasę S

W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy bieżącego roku wchodzący w składkoncernu DaimlerChrysler, niemiecki Mercedes-Benz, sprzedał aż o 47% więcejsamochodów niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Największąpopularnością wśród chińskich klientów cieszy się model KlasyS.

 

Face-lifting Mercedesa SLK

Aż 650 nowych części, zmieniony przód oraz wnętrze, w tymgłównie deska rozdzielcza, a także wzmocnione i oszczędniejsze silnikito najważniejsze zmiany, jakie zaszły w odświeżonym Mercedesie SLK. Na rynkuauto pojawi się w kwietniu 2008.

 

Mały Gullwing

Ostatnio w świecie motoryzacji panuje moda na tworzenie małych wersjiprodukowanych modeli. W ten trend wpada również Mercedes, któryzapowiada stworzenie mniejszego modelu SLS.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SLK 55 amg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017