Wyszukiwałeś:

SOUL

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SOUL

Spróbuj też wyszukać: juke soul czesci venga

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Kia Soul będzie produkowana

Podczas trwających targów motoryzacyjnych w Detroit władze Kia Motorspoinformowały, iż do seryjnej produkcji trafi ubiegłoroczny koncept - KiaSoul. W sprzedaży auto to pojawi się już w 2008 roku.

 

Trzy dusze Kii

Zupełnie nową, „fantazyjno-zabawową” stronę marki Kia odkrywajątrzy pojazdy koncepcyjne Kia Soul wystawiane przez koreańską markę narozpoczynającym się właśnie 78 Międzynarodowym Salonie Samochodowym wGenewie. Pojazdy koncepcyjne SOUL Diva, SOUL Burner i SOUL Searcher mają byćwyrazem trzech różnych charakterów.

 

Pierwsze zdjęcie Kii Soul

Władze koreańskiego koncernu potwierdziły już oficjalnie, iż do produkcjitrafi Kia Soul, którą w trzech różnych wersjach można byłozobaczyć w tym roku na wystawie w Genewie. Zachowana zostanie także nazwa zprototypowego modelu.

 

Kia Soul z 1,6-l. silnikami

Już w październiku, podczas wystawy samochodowej w Paryżu, będzie miałamiejsce światowa premiera całkowicie nowego modelu Kia Soul. Znamy jużpierwsze szczegóły dotyczącego tego auta.

 

Kia Soul w całej okazałości

Wprawdzie do wystawy samochodowej w Paryżu pozostał jeszcze miesiąc, jednakjuż teraz Kia zdradziła większość szczegółów na tematswojego nowego modelu o nazwie Soul.

 

Dwie hybrydy Kii

Wprawdzie podczas wystawy samochodowej w Paryżu niewątpliwą gwiazdą nastoisku Kii będzie całkowicie nowy crossover Soul, to jednak nie zabraknie itam modeli przyjaznych środowisku, a wśród nich dwa koncepty - cee'd iSoul Hybrid.

 

Kia Soul dla plażowiczów

Już w lutym do naszych salonów wjedzie Kia Soul, całkowicie nowy modelkoreańskiej marki, a tymczasem w Detroit Koreańczycy pokazali niezwykleciekawą interpretację tego auta.

 

Kia Soul: Nietypowy crossover

Na polski rynek wjeżdża właśnie całkowicie nowy model - Kia Soul,który ciężko zaklasyfikować do jakiegokolwiek znanego już segmenturynkowego. Poza niekonwencjonalnym wyglądem, jego główną zaletąpowinien być właśnie brak jakiejś bezpośredniej konkurencji, przynajmniejjak na razie, oraz dość przystępna cena.

 

KIA Soul - pierwszy Koreańczyk z czerwoną kropką

Stylowy, miejski crossover Kia Soul jest pierwszym w historii samochodemkoreańskim, który otrzymał prestiżową nagrodę ‘red dot’(czerwona kropka) Design Award w tegorocznym niemieckim konkursie wzornictwaprzemysłowego.

 

KIA Soul na piątkę w Euro NCAP

W opublikowanych dzisiaj, najnowszych wynikach testów zderzeniowych EuroNCAP samochód Kia Soul otrzymał w rankingu tej organizacji najwyższąocenę pięciu gwiazdek. Osiągnięte przez Kia Soul wyniki – odpowiednio87%  w zakresie ochrony pasażerów dorosłych i 86% w zakresieochrony dzieci oraz 86% dla wyposażenia bezpieczeństwa – plasują tenmodel w czołówce najbezpieczniejszych pojazdów segmentu B.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017