Wyszukiwałeś:

SRX

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SRX

Spróbuj też wyszukać: bls

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Mały Cadillaco-Saab

Szwedzka i amerykańska marka koncernu General Motors planują być bardziejkonkurencyjne w segmencie małych terenówek.

 

GM: Ponad 9 mln sprzedanych aut

Największy na świecie koncern motoryzacyjny - General Motors w 2005 rokusprzedał łącznie 9,17 miliona samochodów wszystkich swoich marek. Jest towynik o 2 procent lepszy niż przed rokiem.

 

Cadillac BLS i SRX w wersji Executive

W ofercie sprzedaży modeli Cadillac SRX oraz BLS pojawiła się nowa wersjaExecutive. Bogate wyposażenie standardowe zostało uzupełnione o luksusoweelementy wyposażenia dodatkowego.

 

Cadillac SRX 2007

Cadillac SRX, który na rynku europejskim pojawił się w 2004 roku, w tym rokumodelowym został poddany niewielkim zmianom obejmującym m.in. modyfikacjewnętrza, wprowadzenie wersji z silnikiem V6 i napędem na tylną oś orazpakiet stylizacyjny "Sport".

 

Amerykańskie krążowniki nad Wisłą!

Proste i masywne linie nadwozia, solidnie wykończone wnętrza oraz potężnesilniki. Czy takie cechy mogą być gwarantem sukcesu? Amerykańska markaCadillac zaczyna coraz szerzej rozkładać skrzydła na naszym rynku,wprowadzając do sprzedaży trzy nowe modele: Escalade, STS oraz SRX.

 

Luksusowy sedan Cadillaca

Kilka dni temu wiceprezes General Motors, Bob Lutz, potwierdził planydotyczące tworzenia nowego samochodu dla marki Cadillac. Będzie to sedannapędzany dwunastocylindrowym silnikiem. Jego wygląd zewnętrzny będzie wdużym stopniu nawiązywał do studium koncepcyjnego o nazwie Sixteen.

 

Już wkrótce nowy SRX

Rosnąca w ostatnich latach konkurencja w segmencie luksusowychcrossoverów wymusiła wprowadzenie zmian także w Cadillacu SRX. Ma byćjeszcze bardziej dynamicznie, komfortowo i luksusowo.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017