Wyszukiwałeś:

SSC X

Ultimate X

Aero X

TT X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SSC Ultimate Aero TT

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

SSC szykuje rekordowe auto

Firma SSC, producent szybkich, a zarazem luksusowych samochodów, ogłosiłaniedawno, że swym nowym modelem zamierza pobić dotychczasowy rekordprędkości należący do seryjnie produkowanego Bugatti Veyron.

 

Nowy rekord prędkości

Amerykański producent super-szybkich samochodów, Shelby Supercars (SSC),poinformował ostatnio świat o nowym rekordzie ustanowionym przez jeden zprodukowanych przez niego samochodów. Model Aero TT rozwinął prędkośćrzędu 411 km/h i jest obecnie najszybszym produkowanym seryjnie autem.

 

Wypala bak w 9 minut!

Dwóch mężczyzn pochodzących z amerykańskiego stanu Indiana twierdzi,że zbudowali najszybszy, dopuszczony do ruchu drogowego samochód.Maxximus G-Force bije Veyrona nie tylko pod względem przyspieszenia do setki,ale także w czasie potrzebnym do jego zatrzymania.

 

Najszybszy samochód świata za 100 tys.

Podczas gdy duża część populacji interesująca się motoryzacją uważaBugatti Veyron za najszybsze auto świata, to jednak prawda jest inna. Rekordnależy do mniej znanego, ale na pewno nie wolniejszego SSC Ultimate Aero.

 

Bardzo ekskluzywne Porsche

Firma tuningowa 9ff, przygotowująca ekstremalne odsłony samochodówmarki Porsche ma w planach wydanie na świat modelu GT9-R z nowym nadwoziem.Auto będzie pozbawione dachu i trafi do rąk zaledwie trzech klientów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "SSC Ultimate Aero TT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017