Wyszukiwałeś:

SX4

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: SX4

Spróbuj też wyszukać: sx4 pomaranczowa kontrolka nad kierunkowskazem sx4 wymiary yaris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Suzuki SX4: Sedici po japońsku

W tym wypadku należałoby zmienić staropolskie powiedzenie: 'Polak, Węgierdwa bratanki', zastępując podmioty przez: Włoch i Japończyk. Suzuki,przygotowuje się bowiem do wprowadzenia na rynek bliźniaczego dla Fiata Sedicimodelu SX4.

 

Pierwsze zdjęcia rajdowego SX4

Suzuki opublikowało pierwsze zdjęcia rajdowej wersji modelu SX4, któryoficjalnie zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Genewie.

 

Na celowniku: Suzuki SX4 Sedan

Amerykańskim, samochodowym paparazzi ze studia KGP Photography udało się najednym z kalifornijskich parkingów namierzyć testową wersję Suzuki SX4 onadwoziu sedan. Czy zatem japoński producent zamierza rozszerzyć paletębardzo młodego jeszcze modelu?

 

Suzuki SX4: Więcej niż interesujący

Napęd na wszystkie koła to niezwykle mocna broń samochodów markiSuzuki. Nie dziwi więc, iż ten japoński producent wypuszcza coraz to nowe"czteronapędowce". Kolejnym jest Suzuki SX4, które jednak, odziwo, zostało stworzone wspólnie z Fiatem.

 

Sedan w Suzuki SX4

Podczas 77 Salonu Samochodowego w Genewie Suzuki zaprezentuje nową wersję SX4Sedan. Samochód będzie produkowany w Japonii i zostanie wprowadzony dosprzedaży jesienią tego roku.

 

Wadliwe Suzuki SX4

Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. powiadomiło kilka dni temu Urządz OchronyKonkurencji i Konsumentów o możliwości wystąpienia w niektórych z modeliSX4 awarii hamulca ręcznego. Jest to spowodowane nieprawidłowym montażemlinki.

 

Suzuki SX4 WRC na testach

Już w przyszłym sezonie w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA (WRC)zadebiutuje nowy samochód – Suzuki SX4 WRC. Obecnie trwają intensywnetesty tego auta na drogach o różnych nawierzchniach.

 

Suzuki SX4 sedan: Z dużym kufrem

O ile w przypadku pięciodrzwiowego Suzuki SX4 można było mieć wątpliwości,czy mamy do czynienia z kompaktowym SUV-em, czy może też autem rodzinnym, to wwersji sedan wątpliwości nie mamy żadnych. Doczepiony olbrzymi kuferdoskonale predysponuje to auto do przewozu cztero-, a nawet pięcioosobowejrodziny.

 

Suzuki SX4 z ogniwami paliwowymi

Na rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu w Japonii szczycie grupy G8Suzuki zaprezentuje model SX4 w wersji napędzanej ogniwami paliwowymi SX4-FCV.

 

Odmienione Suzuki SX4

Do sprzedaży na polskim rynku trafiła właśnie odświeżona wersja miejskiegocrossovera Suzuki SX4 w odmianie hatchback. Jak to zwykle w takich przypadkachauto zmieniło się nieco stylistycznie, a zmodyfikowana gama silnikówjest bardziej oszczędna i ekologiczna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017