Wyszukiwałeś:

Saab

. Znaleziono 179 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Saab

Spróbuj też wyszukać: saab 9-3 saab 9-5 saab 900

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 179 wszystkich):

Saab BioPower nagrodzony

Saab BioPower zdobył tegoroczną nagrodę za innowacyjność FuturAuto,przyznawaną przez zespół Profesjonalnych Dziennikarzy Prasy Motoryzacyjnej(Beroepsjournalisten van de AutomobielPers; BJAP) w Belgii.

 

Saab Aero X: Bio-myśliwiec

Salon Samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu koncepcyjnego pojazdu markiSaab o nazwie Aero X. Dwumiejscowe, sportowe Coupe ma łamać wszelkie kanonydotychczasowej myśli technicznej.

 

Saab w 100% na bioetanol

Podczas salonu samochodowego w Genewie Saab zaprezentuje najnowszy model z seriiBioPower. Koncepcyjny jeszcze Saab BioPower 100 będzie pierwszym seryjnieprodukowanym modelem w 100% napędzanym bioetanolem (E100).

 

Saab w wielkiej kostce lodu

Klienci firmy Saab, goście i dilerzy z całego świata tłumnie przybywającyna imprezę Saab Experience będą mogli zobaczyć bardzo nietypowe dzieło.Otóż przed szwedzkim obiektem Ice Hotel stoi zamrożony w kostce lodu Saab 9-3w wersji kabrio.

 

Saab po raz trzeci najlepszy

Saab 9-3 Sport Sedan zdobył nagrodę o nazwie "Najbardziej bezpieczny"przyznawaną przez Instytut Bezpieczeństwa Drogowego za 2007 rok w klasiesamochodów średnich. Jest to już trzeci rok z rzędu kiedy Saab odjeżdża zamerykańskiego konkursu z najwyższymi honorami.

 

Uwaga, Saab patrzy!

Saab zamierza wprowadzić do swoich samochodów nowoczesny system, którybędzie w stanie nie tylko wykrywać zmęczenie na twarzy kierowcy, ale takżereagować na taką sytuację, aby nie doprowadzić do katastrofy.

 

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

Saab też na sprzedaż

Wyprzedaży ciąg dalszy. Po ogłoszeniu przez Forda, iż trwają poszukiwaniapotencjalnego nabywcy innej szwedzkiej marki - Volvo, tym razem General Motorsogłosił, iż zamierza odsprzedać część udziałów w koncernie Saab.

 

Saab będzie kontynuował produkcję

Delikatnie przeciera się zachmurzone niebo nad marką Saab. Jak poinformowałkoncern General Motors, szwedzka marka będzie kontynuować produkcję aut wnowym roku. Nie można jednak mówić, że firma ma gwarancję, żepozostanie na rynku w kolejnych miesiącach.

 

Saab jednak uratowany!

Choć już wydawało się, iż nie ma żadnej nadziei dla marki Saab, to jednakw ostatniej chwili ponowiona oferta holenderskiej firmy Spyker Cars zostałaprzyjęta przez General Motors. Tym samym szwedzka marka została uratowanaprzed całkowitą likwidacją.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017