Wyszukiwałeś:

Sad X

Najwyzszy X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sad Najwyzszy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Odszkodowania z VAT-em

Sąd Najwyższy w uchwale z 17 maja br. stwierdził jednoznacznie, żeodszkodowanie za naprawę auta z tytułu ubezpieczenia OC ma obejmować takżepodatek VAT. To dobra wiadomość dla właścicieli aut, którzynaprawiali lub będą naprawiać swój samochód w ramach OC metodąkosztorysową.

 

OC chroni też współwłaścicieli

Współwłaściciele samochodów, którzy ucierpieli w wypadkuspowodowanym przez innego współposiadacza auta również mająprawo do odszkodowania z ubezpieczenia OC - oto główna przesłankauchwały podjętej przez Sąd Najwyższy. Sytuacja ta dotyczy zarównoczłonków rodzin, jak i wspólników spółekcywilnych.

 

Pijani kierowcy nie stracą aut

Sądy i prokuratura straciły poważny oręż w walce z pijanymi kierowcami.Sąd Najwyższy orzekł właśnie, iż odbieranie samochodów za jazdępod wpływem alkoholu jest niezgodne z obowiązującym obecnie w Polsce prawem.

 

Jest zgoda na alians Chryslera i Fiata

Po odwołaniach przeciwników tej transakcji jest w końcu ostatecznazgoda Sądu Najwyższego USA na sprzedaż akcji amerykańskiego koncernuFiatowi. Nowa spółka o nazwie Chrysler Group LCC może rozpocząćnatychmiast działania operacyjne.

 

ZUS doprowadzi do ruiny firmy transportowe

ZUS wydał już pierwsze decyzje, w których żąda od firmytransportowych zapłacenia składek od diet wypłaconych kierowcommiędzynarodowym wraz z odsetkami z ostatnich 10 lat. Dla wieluprzewoźników oznaczałoby to bankructwo - pisze „Rzeczpospolita”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sad Najwyzszy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017