Wyszukiwałeś:

Safari

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Safari

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Pontiac Solstice - nowe oblicze

Firma Edag zajmująca się dostawą części samochodowych i projektowaniem autna targach NAIAS Detroit zaprezentuje dwie nowatorskie wersje Pontiaca Solsticeo nadwoziu kombi i luksusowego SUV'a.

 

Nissan X-Trail: Identyczny, choć zupełnie inny

Wprowadzając na rynek nową generację modelu każdy producent stara się daćklientom jak najwięcej nowych rozwiązań, dzięki którym będą sięoni wyróżniać na drodze. Mogłoby się wydawać, że styliści Nissanacałkowicie zapomnieli o tym, projektujące drugą generację modelu X-Trail.Jednak to tylko pozory.

 

TATA Motors debiutuje w Polsce + [VIDEO]

Tata Motors, największy koncern motoryzacyjny w Indiach, ustanowił firmęMarubeni Corporation wyłącznym dystrybutorem samochodów osobowych ilekkich dostawczych marki Tata na terenie Polski. Na początku azjatyckiproducent skupi się w naszym kraju na sprzedaży czterech modeli i rozbudowiesieci dealerskiej.

 

Tata jeszcze bez sukcesów

Choć oficjalny debiut rynkowy miał miejsce w lipcu br., to jednakopublikowanie cenników i rozpoczęcie sprzedaży samochodów markiTata nastąpiło we wrześniu. Jak na razie jeszcze bez sukcesów, copotwierdza regułę, iż każdy początek jest trudny.

 

Tata Motors wybrał GE Money Bank

GE Money Bank podpisał umowę z importerem samochodów marki Tata wPolsce, firmą Marubeni Motors Poland (MMP). Współpraca dotyczyfinansowania zakupu aut indyjskiej marki oraz wsparcia finansowegodziałalności dealerów MMP w naszym kraju.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

Safari przez całą Europę

Włoski dziennikarz, Franco Gionco, za kierownicą Tata Safari przejechał przezcałą Europę z południa na północ, pokonując łącznie ponad 7 tys.kilometrów.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

WRC: Jest szansa na powrót Rajdu Safari

Kenia znów puka do drzwi FIA i proponuje organizację rundy WRC. W ciągunastępnych dwóch lat Rajd Safari ma być zgłaszany jako kandydat dorozegrania rundy mistrzostw świata w 2013 roku.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017