Wyszukiwałeś:

Saleen

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Saleen

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Saleen S331: Sportowy pick-up

Amerykański tuner samochodów, firma Saleen na targach w Los Angeles prezentujeswoją interpretację pick-up'ów. Saleen S331 to sportowa mini-ciężarówkazbudowana na bazie Forda Sport Truck.

 

Freestream T1: Cywilna Formuła 1

Freestream T1 został zbudowany przez dwóch inżynierów, którzy międzyinnymi byli konstruktorami legendarnego McLarena F1. Sportowy wóz, któryposiada wszystkie niezbędne homologacje upoważniającego go do jazdy potradycyjnych drogach został wyprodukowany w limitowanej liczbie 25 egzemplarzy.

 

Monster-Truck Rampage

Dodge Rampage to kolejna propozycja w segmencie dużych pickupów. Tenkoncepcyjny model został zaprezentowany podczas wystawy Chicago Auto Show 2006.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Węgierski król prędkości

Znane z pikantnej, ale jakże smacznej kuchni, Węgry, dorobiły się pierwszegosuperszybkiego samochodu, który osiągami konkurować może chociażby zmodelami Porsche, Ferrari lub Lamborghini.

 

Pogromca Ferrari

Na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak połączenie dwóch supermarek:Lamborghini i Ferrari. Jednak jest on w stu procentach amerykański, a jegozadaniem będzie zdetronizowanie modeli z włoskich stajni. Saleen S5Szadebiutował właśnie na targach w Nowym Jorku.

 

Mustang z Kalifornii

Saleen S281. Pod tą enigmatyczną nazwą ukrywa się samochód,który powstał na bazie Forda Mustanga. Muskularna sylwetka modeluzdradza możliwości kalifornijskiego ogiera.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017