Wyszukiwałeś:

Santa X

Fe X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Santa Fe

Spróbuj też wyszukać: santa fe dane techniczne hyundai santa fe santa fe 2004

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Nowy Hyundai Santa Fe

Dziś Hyundai zaprezentował następce swojego średniej wielkości SUVa, nowymodel Santa Fe. Następca będzie większy, dostojniejszy i bardziej komfortowy.Prezes Hyundaia Cung Mong-Koo z dumą mówi o nowej terenówce.

 

Hyundai dla WOŚP

Hyundai Motor Poland przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyterenowy model Santa Fe, który pomoże w ratowaniu życia dzieci poszkodowanychw wypadkach i nauce udzielania pierwszej pomocy.

 

Hyundai w czołówce SUV

Hyundai ugruntował mocną pozycję w segmencie samochodów SUV w Europiezdobywając 11,4 procent rynku i zajmując 3. miejsce w rankingu sprzedaży.Pojazdy rekreacyjne marki Hyundai nabyło w ubiegłym roku prawie 100 tysięcyklientów na Starym Kontynencie.

 

Nowości marki Hyundai w Genewie

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Genewie na stoisku Hyundaia,zaprezentowano trzy nowe modele. Jeden z nich to nowa generacja, jedenface-lift, trzeci zaś to świeży powiew wiatru w kierunku segmentu D.

 

Kolejne sukcesy Santa Fe

Od momentu pojawienia się na rynku wiosną tego roku, Hyundai Santa Fe cojakiś czas odnosi zwycięstwa w rozmaitych konkursach. Ostatnio specjaliści zbranżowego magazynu Auto Express docenili ten model, wyróżniając go wkonkursie na najlepszego SUV`a.

 

Auris i Roomster na piątkę

Toyota Auris oraz Skoda Roomster to kolejne modele, które uzyskały pięćgwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP. Z kolei dwa koreańskie modele, KiaMagentis i Hyundai Santa Fe, zostały ocenione na cztery gwiazdki.

 

Hyundai Tucson: Mocniejszy i z ESP

W 2006 roku Hyundai zajął drugie miejsce w europejskim segmencie SUV-ówustępując tylko Toyocie. Tak dobry wynik może i dziwi, ale jak sięprzyjrzymy ofercie Hyundaia w tej klasie - modelom Santa Fe i Tucson - naszezdziwienie powinno ustąpić.

 

Hyundai Sante Fe: Komfort po azjatycku

Koreańskie marki już od dłuższego czasu pokazują, że mają i będą miałycoraz więcej do powiedzenia na Starym Kontynencie. Coraz częściejudowadniają też, że era tandetnych stylistycznie i mizernych pod względemjakości samochodów jest już dawno za nimi, a nowe generacje z roku narok nie raz zostawiają europejskich konkurentów w polu. Takimprzykładem jest nowy Hyundai Santa Fe, przepychający się ambitnie w ciasnymsegmencie SUV.

 

Prawie 200-konny Hyundai Santa Fe

Hyundai wprowadził właśnie do oferty model Santa Fe z 2,7-litrowym silnikiembenzynowym o mocy 189 koni mechanicznych w cenie 129 900 złotych. W końcu,można by rzec, gdyż jednostka ta była dostępna z tym modelem na innychrynkach już od dłuższego czasu.

 

Hyundai też ma hybrydę

Podczas zakończonej już wystawy samochodowej w Paryżu jedną z nowości nastoisku Hyundaia, nieco będącą w cieniu innych premier koreańskiej marki,była hybrydowa wersja modelu Santa Fe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Santa Fe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017