Wyszukiwałeś:

Santana

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Santana

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Santana Anibal: Hiszpański Defender

Na Salonie Samochodowym w Genewie hiszpański producent aut Santana prezentujeprototyp terenowego modelu PS10 Anibal "Short Line", który stylistycznienawiązuje do brytyjskiego modelu Land Rover Defender.

 

Land Rover G4 Challenge 2006

W niedzielę 23 kwietnia 2006 roku rozpocznie się rajd Land Rover G4 Challenge2006. Aż 18 zespołów będzie brało udział w trwającej 28 dni imprezie.

 

Iveco + Santana = SUV

Włoska firma Iveco oraz hiszpańska Santana podpisały wstępne porozumienie wsprawie szerszej współpracy, m.in. przy wspólnym modelu z segmentu SUV.

 

Iveco: Reorganizacja w Brazylii

Należące do koncernu Fiata Iveco zapowiedziało reorganizację struktur swojejdywizji w Ameryce Łacińskiej i rozwoju marki na terenie Brazylii. Włoskiproducent pojazdów użytkowych zapowiedział również, że w sierpniuwprowadzi na lokalny rynek nowy model.

 

Magnetto Wheels zakupił lubelską kołownię

Magnetto Wheels, lider w produkcji felg samochodowych w Europie, zainwestował wlubelską kołownię. Włoski inwestor za 14 mln zł odkupił zakład odsyndyka masy upadłościowej Daewoo Motor Polska.

 

Iveco i SUV

Według informacji branżowej gazety "Automotive News Europe" (ANE)włoskie Iveco szykuje się do poszerzenia swojej oferty o nowy model z segmentuSUV. Nowy pojazd o nazwie Massif najprawdopodobniej pojawi się w sprzedaży wewrześniu bieżącego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017