Wyszukiwałeś:

Scenic

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scenic

Spróbuj też wyszukać: scenic 1 scenic wymiary Grand Scenic

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

Awaria mocowania pasów w Renault Scenic

Wadliwe mocowanie pasów bezpieczeństwa w samochodach Renault Scenic możestwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia konsumentów - poinformował PrezesaUOKiK producent. Na polski rynek trafiło blisko 6 tysięcy takich aut.

 

Nowa twarz Renault Scenic

Nie tylko Renault Kangoo odczuje w tym roku zmiany. Pod ołówek projektantówposzedł także model Scenic, którego nowa odsłona ma zadebiutować wraz zkońcem tego roku.

 

Renault Scenic w nowych szatach

Wraz ze zmianą roku kalendarzowego w sprzedaży pojawi się odmłodzona wersjaRenault Scenic. Pojemny mini van francuskiej marki otrzyma zmodyfikowany pakietwyposażenia, zmieni się układ siedzeń (Renault Grand Scenic) i pojawią sięnowe jednostki napędowe.

 

Renault Scenic: Premiery nie było!

Jak donosi brytyjski serwis branżowy Auto Express na odbywających sięaktualnie targach samochodowych w Londynie na próżno można szukać nowej,odmłodzonej wersji Renault Scenic. Francuski reprezentant klasy MPV po prostusię na nich nie pojawił.

 

Wada oparcia w Megane i Scenicu

Ponad 1.100 egzemplarzy modeli Renault Megane II oraz Scenic II zostanieobjętych akcją serwisową. Tym razem kontroli zostaną poddane oparciaprzednich foteli.

 

Renault Scenic w nowej szacie

Tegoroczny salon motoryzacyjny w Genewie będzie okazją do pierwszejprezentacji nowego wcielenia Renault Scenic z przyrostkiem Conquest. Tym razemauto zostało zaadaptowane ze zwykłego, miejskiego vana w samochód, którypowinien sobie poradzić nawet z większym błotem.

 

Scenic, który nie skręca

W niektórych egzemplarzach drugiej generacji modelu Renault Scenic możedojść do usterki układu kierowniczego, w wyniku której kierowcy mogą miećproblem m.in. z wykonaniem manewru skrętu.

 

Nowe Renault Scenic bez kamuflażu!

Fotoreportem magazynu Auto Express udało się przyłapać najnowszą generacjęmodelu Renault Scenic. Co ciekawe auto zostało ujęte na zdjęciu bezjakiegokolwiek kamuflażu, w drodze do Genewy.

 

Renault Scenic: Trzecie wcielenie + [VIDEO]

Polski rynek, jako pierwszy, jest miejscem, gdzie debiutuje właśnie wsprzedaży trzecia już generacja Renault Scenica, pioniera i lidera niezwyklepopularnego segmentu minivanów. W Paryżu i jego okolicach mieliśmymożliwość sprawdzić, jak nowy Scenic sprawuje się na różnegorodzaju drogach.

 

Scenic i Kangoo z wadliwym wspomaganiem

Renault Polska powiadomiło Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, żew niektórych egzemplarzach modeli Renault Scenic II i Kangoo II mogąwystąpić problemy ze wspomaganiem układu kierowniczego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017