Wyszukiwałeś:

Scuderia

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scuderia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Piękna nowość ze stajni Ferrari

Ferrari F430 Scuderia jest najnowszym dzieckiem włoskiej stajni, które wejdzieniebawem do limitowanej sprzedaży. Samochód oparty jest na modelu F430Challenge Stradale, który został odchudzony i doładowany jeszcze większąmocą.

 

Scuderia ujarzmiona przez Novitech

Z pewnością Ferrari F430 Scuderia jest jednym z tych samochodów,który wiele osób chciałoby mieć w wymarzonym garażu. Ten510-konny "ogier" potrafi rozpędzić się do setki szybciej niżzwykły zjadacz chleba jest w stanie sobie wyobrazić. Tymczasem specjaliści zfirmy Novitec sprawili, że robi to jeszcze szybciej.

 

Najszybsze Ferrari z otwartym dachem

16. już tytuł mistrza świata Formuły 1 wśród konstruktorówbył pretekstem dla Ferrari do zaprezentowania najszybszego kabrioleta wdziejach firmy - limitowanego modelu Ferrari Scuderia Spider 16M.

 

Ferrari nie odczuwa kryzysu

Pomimo tego, że kryzys rozkręcił się na dobre i wszyscy w mniejszym lubwiększym stopniu odczuwają jego skutki, to pomimo tego czarne chmury niezbierają się nad marką z Maranello.

 

Niemcom zawsze mało

Ferrari F430 Scuderia Spider 16M to samochód w którym ostatniąrzeczą na którą można byłoby narzekać to niedostateczna moc. Innegozdania są specjaliści z firmy Novitec, którzy stwierdzili, że 510 KMmocy w standardowej wersji to stanowczo za mało.

 

Ferrari F430 Scuderia M16 Spider + 38KM

Mająca swoją siedzibę w niemieckim Solingen, firma Wimmer RS postanowiłapoprawić dzieło doskonałe, czyli Ferrari 430 Scuderia 16M Spider. Niemcywycisnęli z włoskiego ogiera dodatkowe 38 koni mechanicznych.

 

F1: Autorski STR5

Tor Ricardo Tormo w Walencji po raz kolejny był miejscem prezentacji zespołuF1. Tym razem chodzi o zespół Scuderia Toro Rosso, któryprzedstawił swój samochód STR5.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017