Wyszukiwałeś:

Scudo

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Scudo

Spróbuj też wyszukać: jumpy scudo scianka grodziowa kanapa scudo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Kolejna, dostawcza trójka z Sevel

Koncern PSA i Fiat wspólnie zaprezentowali najnowszą linię lekkichsamochodów dostawczych opartych na tej samej płycie podłogowej. Wyprodukowanew fabryce Sevel/Francja: Fiat Scudo, Peugeot Expert i Citroen Dispatch/Jumpydostępne będą w sprzedaży od drugiej połowy stycznia 2007 roku.

 

Scudo i Strada wkraczają do Polski

Przy okazji niedawnej premiery kompaktowego SUV-a Sedici, Fiat zaprezentowałrównież gamę nowych modeli Scudo oraz Strada. Pierwszy z nich stanowiuzupełnienie floty samochodów dostawczych Fiata, drugi z kolei wkracza narynek pick-upów.

 

Kolejna trójka dostawczych Fiata i PSA

Fiat oraz PSA Peugeot Citroen już jutro zaprezentują kolejną trójkębliźniaczych pojazdów dostawczych. Fiat Fiorino, Citroen Nemo oraz PeugeotBipper na europejskim rynku pojawią się na początku przyszłego roku.

 

Jumpy, Expert, Scudo - auta dostawcze roku 2008

Projekt koncernów PSA i Fiat wzmacnia pozycję obu firm w segmencie autużytkowych. Bliźniacze modele obu producentów Jumpy, Expert i Scudo zostaływybrane "Samochodami dostawczymi roku 2008".

 

Scudo i Ducato w czołówce konkursu „KEP – Transporter Roku”

Fiat Professional w wyborach w konkursie do „KEP – TransporterRoku”, czyli najlepszych samochodów dostawczych w branżykuriersko-ekspresowo- pocztowej należy do zwycięskiej czołówki.

 

AUTOTEC, czyli co się działo w Brnie

Targi AUTOTEC nie były miejscem światowych premier motoryzacyjnych, niemniejjednak producenci samochodów ciężarowych i dostawczych nie zawiedliprezentując swoje najlepsze produkty. Na powierzchni kilku gigantycznych halwystawiła się cała samochodowa, światowa czołówka. Cozaprezentowali, o tym poniżej.

 

Ducato i Scudo mogą mieć usterki

Fiat Auto Poland SA zgłosił do Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre samochody marki Fiat Ducato(wyprodukowane w lutym i marcu we Włoszech) i Fiat Scudo (wyprodukowane wokresie listopad 2006 - kwiecień 2007) mogą mieć niebezpieczne dlaużytkowników usterki.

 

Najlepsze samochody firmowe

Jesteś właścicielem firmy, zamierzasz rozbudować bądź wymienić swojąflotę pojazdów, ale nie jesteś przekonany, jakie modele wybrać? Byćmoże pomocne będą wyniki największego w Europie testu na"Samochód firmowy roku".

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017