Wyszukiwałeś:

Sebastien X

Ogier X

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sebastien Ogier

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

WRC: Loeb i Ogier dla Citroena

Citroen Racing potwierdził swój skład kierowców na kolejny sezonWRC. Obok wielokrotnego mistrza świata Sebastiena Loeba pojawi się jeszczejeden Sebastien... Ogier.

 

Volkswagen: Ogier bardziej realny niż Loeb

Podczas prezentacji nowego, rajdowego zespołu Volkswagena, która odbyłasię przed Rajdem Sardynii nie mogło zabraknąć pytań o przyszłychkierowców teamu. Bardziej prawdopodobną kandydaturą do zajęcia miejscalidera w VW jest Sebastien Ogier niż Sebastien Loeb, mówiąprzedstawiciele niemieckiej marki.

 

Rajd Akropolu: 22 dublet Citroena

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia odnieśli swoje piąte zwycięstwo wRajdowych Mistrzostwach Świata, wygrywając Rajd Grecji po zaciętym pojedynkuz kolegami z zespołu – załogą Sebastien Loeb / Daniel Elena. W tensposób Citroen zaliczył swój 22 dublet w historii startówtej marki w WRC i staje się pod tym względem rekordzistą.

 

Ogier: "Cieszę się, że Loeb zostaje"

Relacje Sebastiena Ogiera i Sebastiena Loeba w zespole Citroena można uznać zaskomplikowane. Mimo to Ogier z satysfakcją przyjął wiadomość, że jegostarszy kolega pozostanie we francuskim zespole jeszcze przez dwa kolejne sezonyWRC.

 

Rajd Niemiec: Loeb zdetronizowany

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy w karierze wygrali rajd WRCna nawierzchniasfaltowej, wyprzedzając załogę Sebastien Loeb - Daniel Elena.Citroen zapisał na swoim koncie 78 triumf wRajdowych Mistrzostwach Świata FIAi od dziś jest najbardziej utytułowanym producentem w tej kategorii.

 

Rajd Francji: Ogier nie składa broni

Pech Sebastiena Loeba i wygrana Sebastiena Ogiera w Rajdzie Francji na noworozpaliły rywalizację w tegorocznym sezonie WRC. Przed rundą rozgrywaną wAlzacji wydawało się, że tytuł mistrzowski znów powędruje w ręceLoeba. Jednak teraz, na dwie eliminacje przed końcem sezonu, szanse nazwyciestwo ma aż trzech kierowców.

 

Sainz: "Loeb i Ogier mogą tworzyć zespół"

Carlos Sainz postanowił subiektywnie ocenić sytuację panującą w Citroenie.Hiszpan nie widzi żadnego powodu, dla którego Sebastien Loeb i SebastienOgier, nie mogliby tworzyć silnego zespołu.

 

Ogier najpierw w Fabii S2000

2013 - to rok, w którym rajdowy zespół Volkswagena zamierzaoficjalnie włączyć się do rywalizacji w Rajdowych Mistrzostwach Świata.Jednak nie oznacza to, że kierowca numer 1 tej stajni - Sebastien Ogier,będzie próżnował przez najbliższy sezon.

 

Sebastien Ogier Rajdowym Mistrzem Świata

Był w cieniu wielkiego mistrza. W zespole Citroena jako ten drugi. Czekałcierpliwe na swoją szansę, ta przyszła wraz z wejściem do rajdówkoncernu Volkswagena. Sebastien Ogier już wczoraj został Mistrzem ŚwiataWRC.

 

71. LOTOS Rajd Polski dla Ogiera

Aktualni mistrzowie świata Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy wkarierze sięgnęli po zwycięstwo w Rajdzie Polski. W drodze do piątegotriumfu w sezonie 2014 francuski duet wygrał dziesięć odcinkówspecjalnych, meldując się na mecie w Mikołajkach z ponad minutową przewagąnad inną załogą Volkswagena Polo R WRC Andreas Mikkelsen/Ola Floene.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sebastien Ogier".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017