Wyszukiwałeś:

Security

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Security

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

A8 dla Benedykta XVI

Firma ze Strzelec Opolskich specjalizująca się w przygotowywaniu specjalnychsamochodów wypożyczyła i dostosowała na przyjazd papieża do Polski dwamodele Audi A8 Security.

 

Nie dla złodzieja

Kilka dni temu organizacja Thatcham rozdała nagrody w rankingu samochodównajlepiej zabezpieczonych przed włamaniami lub kradzieżą. Każde nowe autootrzymało unikatową ocenę poziomu bezpieczeństwa, pozwalającą przyszłymnabywcom rozpoznać producentów, którzy oferują auta o wysokim poziomiezabezpieczeń.

 

Lexus: SMS uchroni przed kradzieżą

Nowy Lexus LS może być chroniony przed ewentualną kradzieżą za pomocątelefonu komórkowego. Japońscy technicy marki stworzyli specjalny system,który alarmuje właściciela pojazdu poprzez SMS lub wiadomość E-mail opróbie kradzieży samochodu.

 

Producent gaśnic przenosi produkcję do Polski

Gloria GmbH, największy w Europie producent przenośnych gaśnic, rozpocząłrekrutację do nowej fabryki w Ropczycach (woj. podkarpackie). W kwietniu 2007roku fabryka uzyska pełną zdolność produkcyjną.

 

Volvo będzie jeszcze bardziej bezpieczne

We wszystkich nowo wytwarzanych modelach szwedzkiej marki Volvo od rocznika 2008będzie można zamówić nowoczesny system "Volvo on Call" (VOC)wzywający samoistnie pomoc w razie wypadku.

 

Security Service, czyli bezpieczny transport

W wyniku napadów na kierowców i przewożone przez nich ładunki,europejskie firmy transportowe tracą corocznie kilka miliardów euro,zaś kierowcy są wystawieni na poważne niebezpieczeństwo. Obecnie VolvoTrucks wspólnie z Securitas wprowadzają nowy system ochrony,który ma za zadanie zredukować ryzyko kradzieży, porwań i innychzagrożeń.

 

Kałasznikow mu nie straszny

Do gamy pancernych samochodów BMW dołączyło flagowego SUVa. Model X5Security Plus to samochód dla poważnych biznesmenów orazpolityków, którzy przed publiką muszą skrywać się zapancerną, przyciemnianą szybą.

 

Najciężej ukraść...

...Audi. Tak wynika z kolejnej odsłony brytyjskiego plebiscytu "BritishInsurance Vehicle Security Awards 2009", które już od 2004 rokutworzy rankingi najbardziej odpornych na kradzieże i włamania samochody imarki.

 

BMW dla prezesa i polityka

Bawarski koncern zaprezentował oficjalnie pancerną wersję swojej topowejlimuzyny. BMW Serii 7 High Security zostało zaprojektowane z myślą opolitykach i elitach tego świata, które podróżując autem lubiączuć się bezpiecznie.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017