Wyszukiwałeś:

Sedici

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sedici

Spróbuj też wyszukać: sx4 sedici rabat lusterko zewnętrzne ( obudowa ) sedici

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Fiat Sedici: 4x4 równa się 16

W ostatnim czasie Fiat przyzwyczaił swoich klientów do miłych niespodzianek.Teraz po udanym debiucie nowych modeli Croma oraz Grande Punto, włoskiproducent zaprezentuje swoje pierwsze auto z segmentu SUV - Fiata Sedici.

 

Suzuki SX4: Sedici po japońsku

W tym wypadku należałoby zmienić staropolskie powiedzenie: 'Polak, Węgierdwa bratanki', zastępując podmioty przez: Włoch i Japończyk. Suzuki,przygotowuje się bowiem do wprowadzenia na rynek bliźniaczego dla Fiata Sedicimodelu SX4.

 

Mały Samuraj w Polsce

Suzuki SX4 jest już dostępny na naszym rynku. Jego debiut bez wątpieniaotwiera na dobre nowy segment samochodów o nadwoziu typu crossover. Najtańsząwersję nowego 'japończyka' będzie można kupić już od 48.900 zł.

 

Fiat Sedici: Tylko dla młodych...

... dla młodych duchem. Tak w telegraficznym skrócie można przedstawić planwprowadzenia na polski rynek nowego, kompaktowego SUV-a. Fiat Sedici, jakzgodnie podkreśla sztab Fiat Auto Poland, ma być modelem przełomowym,rozpoczynającym odmładzanie całej floty oraz przygotowującym włoskiegoproducenta do walki w segmencie C.

 

Fiat Sedici: Włoch z japońskim rodowodem

Po niedawnym renesansie, włoska marka postanowiła poeksperymentować isprawdzić się na nowym gruncie. Krokiem ku temu był mariaż Fiata zjapońskim Suzuki, w wyniku którego powstał model Sedici, brat bliźniakSX4. Auto stworzone z myślą o ludziach aktywnych, reprezentujące całkiemnowy segment crossover.

 
 
 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017