Wyszukiwałeś:

Senator

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Senator

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

 

Opel Senator: Prawdziwy Opel

5 Jest to samochód który do tej pory wzbudzazachwyt.

 

Opel Senator: x

5 cudowne auto

 

Wątek na forum: Senat opóźnia "podatek Religi"

brawo panowie senatorzy, trzy miesiace, ale jestescie wspanialomyslni ~romcio

 

Ekspresowe zmiany w podatku VAT

We wtorek senatorowie wprowadzili siedem poprawek do nowelizacji ustawy o VAT, ajuż wczoraj przyjęli je posłowie. Już chyba nic nie stanie na przeszkodzie iod 1 stycznia 2011 r. przedsiębiorcy stracą prawo do odliczania 100 proc. VATod aut z kratką i paliwa do nich.

 

Opel Senator: Warto mmieć to auto

5 Jeździłam nim 12 lat... teraz uruchamiam goraz na kilka miesiecy i nigdy nie ma z tym problemu - kilka obrotów silnika izaskakuje. Dziwią mnie raporty o dużym zużyciu paliwa. Czyżby mójegzemplarz był wyjątkowy? Mam też od niedawna inny samochód al...

 

Stacje benzynowe bez alkoholu!?

Senatorowie wpadli na nowy pomysł, dzięki któremu ma się zwiększyćbezpieczeństwo na naszych drogach. Chodzi o wyeliminowanie potencjalnychpijanych kierowców. W jaki sposób? Poprzez zakaz handlu napojamialkoholowymi na stacjach benzynowych. Pomysł wydaje się nieco abstrakcyjny,ale wzbudził niemalże narodową dyskusję na ten temat.

 

Opel Senator: sentymentalna podroz w przeszlosc

4.75 hej, jesli macie senatora w dobrym stanieto jestescie szczescierzami, jest niepowtarzalny i wspanialy, zbliza sie dosklasy z tamtych lat, ale jest ich mniej. po prostu fart. A wygoda podrozy towprost cuda.

 

Posłowie będą płacić mandaty

Immunitet nie będzie już przeszkodą w ukaraniu posła, który naruszaprzepisy ruchu drogowego. Rada Ministrów poparła kierunek zmianzaproponowany w poselskim projekcie nowelizacji stosownych przepisów. Tosamo będzie się tyczyć senatorów, prokuratorów, prezesa IPN czyrzecznika praw dziecka.

 

Posłowie zapłacą też mandaty

W miniony piątek została przyjęta nowelizacja przepisów, zgodnie zktórą posłowie, senatorowie czy sędziowie będą mogli być ukarani zawykroczenia drogowe bez konieczności uchylania ich immunitetu. O ile jednakzechcą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017