Wyszukiwałeś:

Serena

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Serena

Spróbuj też wyszukać: warszawa syrena syrena 100

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

Toyota dominuje w Japonii

Aż siedem modeli marki Toyota plasuje się w czołowej dziesiątce sprzedaży wlutym na rynku japońskim. Na samym czele znajduje się Toyota Corolla.

 

Nowy Dakar liczy 9000 km

Organizatorzy terenowego rajdu "Dakar" zaprezentowali w niedzielętrasę edycji 2009. Uczestnicy rajdu rywalizować będą na trasie długości 9tysięcy kilometrów prowadzącej przez Argentynę i Chile, ze startem imetą w Buenos Aires.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc odpadł

Załoga Krzysztof Hołowczyc / Jean-Marc Fortin była zmuszona wycofać się zRajdu Dakar po tym jak na 66. kilometrze 9. etapu urwał się tylny most iwypadł wał napędowy w terenowym Nissanie Navara zawodników Orlen Team.Na kopnych wydmach Pustyni Atacama bez tylnego napędu zawodnicy nie moglikontynuować jazdy.

 

Rajd Dakar: Sainz podkręcił tempo

Hiszpanie Carlos Sainz/Lucas Cruz po pierwszym zwycięstwie etapowym w RajdzieDakar 2010 zwiększyli swoją przewagę w klasyfikacji generalnej nadpozostałymi kierowcami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017