Wyszukiwałeś:

Sergio X

Marchionne X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sergio Marchionne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

W 2007 roku nowy prezes Fiat Auto

Sergio Marchionne, pełniący obecnie obowiązki zarówno prezesa Fiat Auto, jaki całej grupy Fiata, w przyszłym roku będzie chciał zrezygnować z tejpierwszej funkcji.

 

Grande Punto do Chin

Prezes Fiata, Sergio Marchionne, zapowiedział, iż jeden z najbardziejpopularnych obecnie modeli włoskiej marki, Fiat Grande Punto, trafi także narynek chiński.

 

Fiat 500 odbiera tytuł COTY

W poniedziałek, podczas uroczystej ceremonii w Berlinie, Sergio Marchionne,prezes Fiata, odebrał oficjalnie statuetkę symbolizującą zwycięstwo Fiata500 w prestiżowym konkursie Car of the Year 2008.

 

Fiat razem z PSA Peugeot Citroen?

Choć włoski i francuski koncern współpracują już ze sobą ściśleprzy produkcji pojazdów dostawczych, to być może niedługo dojdzietakże i do nawiązania bliższych relacji na innych gruntach. To ma byćrecepta na pogłębiający się kryzys gospodarczy.

 

Fiat robi zakupy, teraz przejmie Opla?

Fiat ledwo co podpisał alians z upadającym Chryslerem, a już szykuje się dozakupu kolejnego pakietu akcji zagrożonej widmem bankructwa marki. Tym razemWłochów zainteresowała oferta Opla.

 

Fiat 500 za ocean

Modlitwy fanów włoskiego koncernu w Stanach Zjednoczonych zostaływysłuchane. Dyrektor zarządzający koncernu Fiat, Sergio Marchionnepoinformował właśnie, że samochód będzie sprzedawany w StanachZjednoczonych.

 

Z zewnątrz amerykańskie, wewnątrz Fiat

"Z zewnątrz amerykańskie, wewnątrz Fiat" - to główna myślprogramu naprawczego, jaki na najbliższe pięć lat dla koncernu Chryslerprzedstawił Sergio Marchionne, szef włoskiej firmy.

 

Czy samochody Lancii znikną z Polski?

Fiat, który przejął w tym roku 20% udziałów w koncernieChrysler, zastanawia się nad szeroko zakrojoną strategią promocyjną dlaamerykańskiej firmy. Jedną z nich może być sprzedaż modeli Lancii właśniepod nazwą Chryslera. Także w Europie.

 

W Tychach zamiast Pandy będzie Lancia Ypsilon?

Najprawdopodobniej najnowszy model Pandy nie będzie produkowany w Tychach tylkow fabryce w Pomigliano pod Neapolem. W zamian za to polska fabryka,najwydajniejszy zakład w całej sieci Fiata, miałaby otrzymać do produkcjinowy model auta klasy B - Lancii Ypsylon. A być może dodany zostanie jeszczejeden model – informuje Rzeczpospolita.

 

Niemiec nowym szefem Alfa Romeo

Harald J. Wester obejmuje stanowisko Dyrektora Generalnego Alfa RomeoAutomobiles, zastępując Sergio Cravero. Nowy szef Alfa Romeo nadal jednakbędzie sprawował obowiązki Szefa Działu Rozwoju Fiat Group i Fiat GroupAutomobiles oraz Dyrektora Generalnego Maserati i Abarth.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Sergio Marchionne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017