Wyszukiwałeś:

Seria X

1 X

Cabrio X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 1 Cabrio

Spróbuj też wyszukać: bmw seria 1 cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

BMW Seria 1 w Cabrio!

Fani kabrioletów BMW mają powody do zadowolenia. Niedawno pojawiły sięinformacje na temat prezentacji nowej generacji Serii 6 w wersji Cabrio, a terazBMW zdradza kolejne plany. W 2007 roku ma pojawić się kolejny kabriolet,reprezentant Serii 1.

 

BMW Serii 1 bez pary drzwi

Najmniejszy z reprezentantów marki BMW, model Serii 1 już niebawem będzieoferowany w salonach sprzedaży w wersji trzydrzwiowej. Przy okazji wprowadzenianowej wersji BMW pokusiło się o przeprowadzenie także faceliftingu.

 

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza sięrównież w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjeswoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłoprzyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąsmakową.

 

BMW seria 1 cabrio!

Rodzina serii 1 BMW już w przyszłym roku poszerzy się o czwartą wersjęnadwoziową - z otwieranym dachem. Premiera przewidziana jest na styczniowetargi w Detroit, zaś na europejskich drogach auto to pojawi się już w marcu.

 

BMW seria 1 bardziej na sportowo

BMW Concept serii 1 tii, zaprezentowany właśnie na rozpoczynającej sięwystawie samochodowej w Tokio, to pojazd, którym bawarska marka nawiązuje dosportowych genów swoich modeli z lat 60. i 70.

 

"Jedynka" cabrio przegrywa ze Świętami

Władze bawarskiego koncernu zdecydowały się przesunąć debiut rynkowy BMWseria 1 cabrio. Na szczęście dla czekających, opóźnienie wyniesie wzależności od rynku maksymalnie dwa tygodnie.

 

Dachy do BMW z Żar

Fabryka zlokalizowana w Żarach, należąca do niemieckiej spółkiWilhelm Karmann GmbH, zajmującej się wytwarzaniem systemów dachowychdla przemysłu motoryzacyjnego, rozpocznie produkcję dachów dokabrioletów BMW serii 1.

 

BMW 120i Cabrio: Klasyczna przyjemność

Lato i wakacyjne wojaże już dawno za nami, a więc przyszedł czas na test...kabrioleta. Na szczęście tegoroczna polska złota jesień nie skąpiła namciepłych i słonecznych dni pozwalając tym samym poznać w pełni uroki jazdyz odkrytym dachem i utwierdziła nas w przekonaniu, że dla takich chwil wartożyć.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 1 Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017