Wyszukiwałeś:

Seria X

1 X

Cabrio X

. Znaleziono 99 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 1 Cabrio

Spróbuj też wyszukać: bmw seria 1 cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 99 wszystkich):

BMW Seria 1 w Cabrio!

Fani kabrioletów BMW mają powody do zadowolenia. Niedawno pojawiły sięinformacje na temat prezentacji nowej generacji Serii 6 w wersji Cabrio, a terazBMW zdradza kolejne plany. W 2007 roku ma pojawić się kolejny kabriolet,reprezentant Serii 1.

 

BMW Serii 1 bez pary drzwi

Najmniejszy z reprezentantów marki BMW, model Serii 1 już niebawem będzieoferowany w salonach sprzedaży w wersji trzydrzwiowej. Przy okazji wprowadzenianowej wersji BMW pokusiło się o przeprowadzenie także faceliftingu.

 

BMW seria 1 cabrio!

Rodzina serii 1 BMW już w przyszłym roku poszerzy się o czwartą wersjęnadwoziową - z otwieranym dachem. Premiera przewidziana jest na styczniowetargi w Detroit, zaś na europejskich drogach auto to pojawi się już w marcu.

 

BMW seria 1 bardziej na sportowo

BMW Concept serii 1 tii, zaprezentowany właśnie na rozpoczynającej sięwystawie samochodowej w Tokio, to pojazd, którym bawarska marka nawiązuje dosportowych genów swoich modeli z lat 60. i 70.

 

"Jedynka" cabrio przegrywa ze Świętami

Władze bawarskiego koncernu zdecydowały się przesunąć debiut rynkowy BMWseria 1 cabrio. Na szczęście dla czekających, opóźnienie wyniesie wzależności od rynku maksymalnie dwa tygodnie.

 

Dachy do BMW z Żar

Fabryka zlokalizowana w Żarach, należąca do niemieckiej spółkiWilhelm Karmann GmbH, zajmującej się wytwarzaniem systemów dachowychdla przemysłu motoryzacyjnego, rozpocznie produkcję dachów dokabrioletów BMW serii 1.

 

BMW Serii 1 Cabrio na tle morza

 

Jazda BMW Serii 1 Cabrio.

 

AMI Lipsk 2008 - Audi A3 Cabrio vs. BMW Seria 1 Cabrio

 

Rywalizacja Audi A3 Cabrio i BMW Seria 1 Cabrio w segmencie małych kabrioletów. Kto zwycięży?

 

BMW 123d Cabrio: Diesel to nie obciach

BMW zaprezentowało niedawno odświeżoną wersję BMW Serii 1. Jak można byłosię spodziewać, podobnie jak dotychczasowa wersja, nie wszystkim przypadła dogustu. Silnik Diesla w tylnonapędowym, lekkim kabrio z miękkim dachem znajdziez pewnością wielu zagorzałych przeciwników... dopóki niewsiądą za kierownicę.

 

BMW seria 2 z otwieranym dachem

BMW poszerza gamę serii 2. Po wersji coupe oraz Active Tourer przyszedł czasna wariant z otwieranym dachem. BMW seria 2 Cabrio jest wyraźnie większa odswojego poprzednika, czyli "jedynki" z otwieranym dachem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 1 Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017