Wyszukiwałeś:

Seria X

1 X

. Znaleziono 1485 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1485 wszystkich):

BMW seria 1: Przyjemny kompakt

BMW bardziej utożsamiane jest ze statecznymi limuzynami, niż z kompaktowymimodelami. BMW seria 1, które debiutowało jesienią 2004 r., wydaje sięłamać te stereotypy. Czy jednak z dobrym skutkiem dla image'u marki?

 

BMW Seria 1 w Cabrio!

Fani kabrioletów BMW mają powody do zadowolenia. Niedawno pojawiły sięinformacje na temat prezentacji nowej generacji Serii 6 w wersji Cabrio, a terazBMW zdradza kolejne plany. W 2007 roku ma pojawić się kolejny kabriolet,reprezentant Serii 1.

 

BMW Serii 1 bez pary drzwi

Najmniejszy z reprezentantów marki BMW, model Serii 1 już niebawem będzieoferowany w salonach sprzedaży w wersji trzydrzwiowej. Przy okazji wprowadzenianowej wersji BMW pokusiło się o przeprowadzenie także faceliftingu.

 

BMW seria 1 cabrio!

Rodzina serii 1 BMW już w przyszłym roku poszerzy się o czwartą wersjęnadwoziową - z otwieranym dachem. Premiera przewidziana jest na styczniowetargi w Detroit, zaś na europejskich drogach auto to pojawi się już w marcu.

 

BMW seria 1 bardziej na sportowo

BMW Concept serii 1 tii, zaprezentowany właśnie na rozpoczynającej sięwystawie samochodowej w Tokio, to pojazd, którym bawarska marka nawiązuje dosportowych genów swoich modeli z lat 60. i 70.

 

Poprawki w BMW Serii 1

Szpiedzy brytyjskiego magazynu Auto Express wyłapali pierwsze informacje izdjęcia na temat odmłodzonego BMW Serii 1. Za skutecznym kamuflażem udałosię im dostrzec trochę zmienioną sylwetkę i nowe elementy nadwozia.

 

Seria 1 z literką M

Według najświeższych informacji wynika, że BMW rzeczywiście przygotowujeserię 1 z emblematem M.

 

BMW Serii 1 M Coupe autem bezpieczeństwa

BMW Serii 1 M Coupe zostanie nowym samochodem bezpieczeństwa wyścigówserii MotoGP.

 

Koncepcyjne BMW M Performance Serii 1 w Genewie

BMW przestawiło koncepcyjny model Serii 1, pierwszy z nowej linii modelowejBMW M Performance. BMW Concept M135i po raz pierwszy będziemy mogli oglądaćna salonie samochodowym w Genewie już za kilkanaście dni.

 

2 miliony egzemplarzy BMW Serii 1

BMW świętuje duży sukces swojego kompaktowego modelu - już 2 milionyklientów wybrało Serię 1 z cennika bawarskiej marki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017