Wyszukiwałeś:

Seria X

2 X

. Znaleziono 1868 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1868 wszystkich):

BMW zapowiada Serię 2 Coupe. Premiera w piątek

Bawarski koncern pokazał 35 sekundową zapowiedź wideo swojego najnowszegomodelu. Seria 2 Coupe oficjalnie pokazana zostanie światu w piątek.

 

BMW Serii 2 Coupe oficjalnie

Najnowszy model z Bawarii został dziś oficjalnie zaprezentowany światu. Nowaw gamie Seria 2 Coupe w swoim wyglądzie łączy wszystkie najnowsze elementydesignu BMW.

 

BMW M2 szykowane na 2016 rok

Seria 2 już na rynku zdobywa sympatię klientów i jasne jest, że BMW wplanach ma sportową wersję Serii 2. Najnowsze plotki mówią o M2,które pojawi się w 2016 roku.

 

Takiego BMW jeszcze nie było

BMW powiększa swoją ofertę o kolejną odmianę nadwoziową serii 2. Doodmiany coupe dołącza wariant Active Tourer, coś na kształt kombi bądźminivana. Jednak nie to będzie najbardziej zaskakujące w tym aucie, a napędna przednie koła.

 

Znamy ceny przednionapędowego BMW

Mercedes Klasy B po kilku latach doczekał się poważnego konkurenta zBawarii. BMW Serii 2 Active Tourer już można zamawiać w polskich salonach.Ceny startują od 108 900 złotych.

 

BMW seria 2 z otwieranym dachem

BMW poszerza gamę serii 2. Po wersji coupe oraz Active Tourer przyszedł czasna wariant z otwieranym dachem. BMW seria 2 Cabrio jest wyraźnie większa odswojego poprzednika, czyli "jedynki" z otwieranym dachem.

 

3 cylindry w coupe - BMW rozszerza ofertę Serii 2

BMW postanowiło rozszerzyć ofertę swojego najmniejszego coupe. Seria 2 otrzyma w marcu przyszłego roku nowy silnik i kilka innych modyfikacji.

 
 

BMW Serii 2 Gran Tourer w służbie rodzinom

Bawarczycy, choć słyną z aut o sportowym charakterze, wprowadzają do ofertyjuż drugiego minivana. Jest to siedmioosobowa wersja Serii 2 o przydomku GranTourer.

 

BMW Serii 2 Active Tourer sprzedaje się bardzo dobrze

Ten samochód wywołał prawdziwą burzę w środowisku fanówbawarskiej marki. Przy okazji był to jeden z najbardziej kontrowersyjnychmodeli w stuletniej historii BMW, szczególnie z powodu przedniegonapędu. Okazało się jednak, że obawy były bezpodstawne. Auto cieszy siędużym zainteresowaniem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017