Wyszukiwałeś:

Seria X

3 X

Touring X

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 3 Touring

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Nowe BMW seria 3 Touring jesienią

Nowe BMW serii 3 Touring święcić będzie swój debiut na targachmotoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 roku.

 

3 kombi wyceniona

Również w połowie września na rynek trafi wersja touring najnowszegosportowego sedana BMW. Ceny wystartują od około 140 tys. zł.

 

Nowa gama silników BMW 3 Touring

Już wkrótce BMW rozszerzy gamę silników dla serii 3 Touring. Nowe,4-cylindrowe jednostki pojawią się w modelach 318i i 318d w marcu 2006 roku.

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

M3 jako Touring

Firma Manhart Racing postanowiła zrobić coś, na co nie zdecydował sięjeszcze bawarski koncern BMW. W nadwozie E91 kombi włożono dzikie serce zserii M.

 

BMW Serii 3: Od debiutu aż po szóstą generację

Już za kilkanaście dni do polskich salonów zawita najnowsza,szósta już generacja przedstawiciela klasy średniej od BMW. BMW Serii3 debiutujące w sprzedaży w tym roku oznaczone jest fabrycznym kodem F30.Zanim będziemy mogli podziwiać auto w salonach i na ulicach wartoprzypomnieć poprzednie generacje i jak to wszystko się zaczęło.

 

BMW 3 Touring premierą na AMI

Podczas targów motoryzacyjnych AMI odbywających się w Lipsku bawarski koncern zaprezentuje światu po raz pierwszy najnowszą"trójkę" w wersji kombi.

 

BMW: Nowa-stara Seria 4 Coupe Concept

Bawarski koncern oficjalnie przedstawił model, o którym mówi sięod dawna. W zasadzie BMW przechodzi do następnego etapu i po debiucie w zeszłym roku nowej Serii 3, tegorocznym debiucie Serii 3 Touring czas na BMWSerię 3 Coupe... o parodon, Serię 4.

 

BMW: Drugi z rodziny Gran Turismo

Bawarski koncern zaprezentował swój najnowszy model. Niemcy na bazie Serii 3 stworzyli drugie auto w gamie z przydomkiem Gran Turismo.

 

Oficjalne zdjęcia BMW Serii 3 po liftingu

BMW Serii 3 przeszło delikatną modernizację. Zmienił się głównieprzód auta oraz kilka detali wewnątrz. Zgodnie z oczekiwaniamirewolucji brak.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 3 Touring".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017