Wyszukiwałeś:

Seria X

3 X

. Znaleziono 2236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2236 wszystkich):

3-milionowy BMW serii 3

Wczoraj z taśmy montażowej fabryki BMW w Regensburgu zjechał już 3-milionowyegzemplarz BMW serii 3 obecnej generacji - M3 Cabrio.

 

Nowe BMW seria 3 Touring jesienią

Nowe BMW serii 3 Touring święcić będzie swój debiut na targachmotoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 roku.

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

Nowe BMW Seria 3 już w testach

Nowe generacje modeli BMW będą stylistycznie orientować się w stronęprojektu Concept CS. Jednym z pierwszych aut zaprojektowanych w oparciu o nowądrogę dizajnu, będzie przyszła generacja BMW Serii 3, której debiutprzewidziano na początek 2012 rok.

 

Odświeżone seria 3 Coupe i Cabrio

Już wiosną br. w salonach sprzedaży BMW pojawi się odnowiona seria 3 wwersjach Coupe oraz Cabrio. Zmiany zewnętrzne oraz wewnątrz kabiny pluszmodyfikowane jednostki napędowe mają sprawić, iż oba modele utrzymajączołowe pozycje w swoich segmentach.

 

Premiera BMW Serii 3

W najbliższy piątek 14 października BMW odsłoni swój najnowszy model. Światło dzienne ujrzy BMW serii 3 sedan, model na rok 2012.

 

BMW Serii 3: Od debiutu aż po szóstą generację

Już za kilkanaście dni do polskich salonów zawita najnowsza,szósta już generacja przedstawiciela klasy średniej od BMW. BMW Serii3 debiutujące w sprzedaży w tym roku oznaczone jest fabrycznym kodem F30.Zanim będziemy mogli podziwiać auto w salonach i na ulicach wartoprzypomnieć poprzednie generacje i jak to wszystko się zaczęło.

 

Nowe BMW Serii 3 już w maju

Już 7 maja BMW może zaprezentować odświeżoną wersję modelu Serii 3.

 

Oficjalne zdjęcia BMW Serii 3 po liftingu

BMW Serii 3 przeszło delikatną modernizację. Zmienił się głównieprzód auta oraz kilka detali wewnątrz. Zgodnie z oczekiwaniamirewolucji brak.

 

BMW Serii 3 - 40 lat "radości z jazdy"

Tak, to już 4 dekady dominacji BMW Serii 3 w klasie tych bardziej wyrafinowanych aut klasy średniej. Monachijski producent uczcił tę rocznicędelikatnym face liftingiem, podkreślającym atuty "trójki".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017