Wyszukiwałeś:

Seria X

3 X

. Znaleziono 972 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 972 wszystkich):

Nowe BMW seria 3 Touring jesienią

Nowe BMW serii 3 Touring święcić będzie swój debiut na targachmotoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 roku.

 

BMW seria 3: 320km w 320d

Późnoletnie popołudnie w warszawskim centrum jest niemal jak sennykoszmar kierowcy. Tysiące samochodów wokół, niemal zero ruchu,widoczny naocznie gorąc jeszcze przypiekającego letniego słońca ioparów z rur...horror automaniaka.

 

Limitowana "trójka" BMW

BMW, dla miłośników wyścigów samochodowych, przygotowało specjalną,limitowaną serię 2.600 egzemplarzy BMW seria 3: BMW 320si.

 

Nowa gama silników BMW 3 Touring

Już wkrótce BMW rozszerzy gamę silników dla serii 3 Touring. Nowe,4-cylindrowe jednostki pojawią się w modelach 318i i 318d w marcu 2006 roku.

 

BMW samochodem roku!

Podczas międzynarodowych targów samochodowych w Nowym Jorku wyłonionozwycięzcę konkursu "2006 World Car of the Year". Zostało nimnajnowsze BMW seria 3.

 

BMW pokazuje nowe coupe

Po długich miesiącach oczekiwań, niemiecki koncern pochodzący z Bawarii niezawiódł swoich wiernych fanów. Kilka dni temu został pokazany model BMWSeria 3 coupe.

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

Nowy kabriolet BMW

Po debiucie rynkowym nowej generacji BMW serii 3, a następnie różnychwariacji nadwoziowych tego modelu, bawarski producent zdecydował się na lekkązmianę planów. Czwarta seria kabrioleta z serii 3 przynosi ze sobą kilkainnowacji. Najważniejszą z nich jest bez wątpienia dach typu hardtop.

 

Nowe BMW Seria 3 już w testach

Nowe generacje modeli BMW będą stylistycznie orientować się w stronęprojektu Concept CS. Jednym z pierwszych aut zaprojektowanych w oparciu o nowądrogę dizajnu, będzie przyszła generacja BMW Serii 3, której debiutprzewidziano na początek 2012 rok.

 

Odświeżone seria 3 Coupe i Cabrio

Już wiosną br. w salonach sprzedaży BMW pojawi się odnowiona seria 3 wwersjach Coupe oraz Cabrio. Zmiany zewnętrzne oraz wewnątrz kabiny pluszmodyfikowane jednostki napędowe mają sprawić, iż oba modele utrzymajączołowe pozycje w swoich segmentach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017