Wyszukiwałeś:

Seria X

4 X

. Znaleziono 2320 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2320 wszystkich):

Powrót serii "6"

Po 14 latach nieobecności BMW zaprezentowało nowy samochód serii 6.

 

BMW Serii 4

Nie przecierajcie oczu ze zdumienia. Dobrze widzicie. Tytuł tego artykułu toBMW Serii 4. Zamaskowany samochód został sfotografowany podczastestów. Auto o kodowym oznaczeniu F32 ma pojawić się na rynku brytyjskim w połowie roku 2014.

 

BMW przedstawi Serię 4 w Detroit

Do targów motoryzacyjnych w Detroit pozostało ok. dwóchmiesięcy. Producenci powoli zaczną nas zalewać informacjami o pokazywanychtam autach. Z BMW wyciekły pierwsze ciekaw informacje.

 

BMW: Nowa-stara Seria 4 Coupe Concept

Bawarski koncern oficjalnie przedstawił model, o którym mówi sięod dawna. W zasadzie BMW przechodzi do następnego etapu i po debiucie w zeszłym roku nowej Serii 3, tegorocznym debiucie Serii 3 Touring czas na BMWSerię 3 Coupe... o parodon, Serię 4.

 

BMW seria 4 coupe

 

BMW seria 4 Coupe to najnowszy model w gamie bawarskiej marki, który zastąpi w ofercie serię 3 Coupe.

 

BMW seria 4 z otwieranym dachem

Po premierze BMW serii 4 w wariancie coupe, przyszła pora na odmianę zotwieranym dachem. Wprawdzie mamy tu do czynienia tak naprawdę z następcąserii 3 cabrio, to jednak od swojego kuzyna ten kabriolet różni sięwieloma elementami.

 

BMW zapowiada Serię 2 Coupe. Premiera w piątek

Bawarski koncern pokazał 35 sekundową zapowiedź wideo swojego najnowszegomodelu. Seria 2 Coupe oficjalnie pokazana zostanie światu w piątek.

 

BMW Seria 4 Gran Coupe w pełnej krasie

Oto Niemcy z Bawarii pokazują kolejne wcielenie modelu z liczbą 4 w nazwie.Były już  sportowe emocje to przyszedł czas na styl. Fizycznie auto poraz pierwszy zostanie pokazane na marcowych targach motoryzacyjnych.

 

BMW Serii 4: Nie przejedziesz obojętnie!

Kiedy BMW ogłosiło nową filozofię nazewnictwa, pojawiły się szybko głosykrytyki. Przede wszystkim, że jest to niepotrzebne, że modele nie będą sięw odpowiednim stopniu wyróżniać oraz, że ciężko będzie sięprzyzwyczaić. Nic bardziej mylnego. BMW Serii 4 odjechało swoim najbliższymkonkurentom o najmniej jedną długość w wielu kwestiach. Jakich? Czas sięprzekonać. 

 

Historia BMW Serii 7 - klasa biznes po bawarsku

Nowe BMW Serii 7 miało niedawno swój huczny debiut. Najświeższalimuzyna z Monachium tradycyjnie wprowadziła kilka nowości do segmentu, a mywspominamy co oferowały wszystkie poprzednie "siódemki".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017