Wyszukiwałeś:

Seria X

5 X

. Znaleziono 1207 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1207 wszystkich):

BMW: Seria 5, 6 i 7 do serwisu

Bawarski koncern BMW wezwie na całym świecie 46 tys. samochodów z Serii 5, 6i 7 w wyniku defektu amortyzatorów. Awarią dotknięte są auta wyprodukowane wokresie od 9 stycznia do 18 kwietnia 2006 roku.

 

Bardzo długa seria 5

Specjalnie przeprojektowana BMW seria 5 z wydłużonym o 140 mm rozstawem osizostała przygotowana niestety wyłącznie z myślą o chińskim rynku.

 

BMW przygotowuje nową 'piątkę'

Już niebawem na rynku pojawi się nowa generacja modelu BMW Seria 5.Zagranicznym reporterom magazynu Auto Express udało się już nawet przyłapaćten samochód podczas testów na niemieckich bezdrożach.

 

BMW seria 5 po kuracji

Bawarski koncern BMW odświeżył linię modeli Serii 5. Pod względemstylistycznym auto zostało praktycznie niezmienione, natomiast kilka istotnychmodyfikacji zostało przeprowadzonych w samych jednostkach napędowych, któresą mocniejsze, a mimo to mają być bardziej ekonomiczne.

 

BMW seria 5: Stonowany bajerant

Nawet jeśli samochody marki BMW różnie się niektórym kojarzą,to z pewnością nie model BMW 530xd. Dyskretny luksus i niesamowity komfortpołączone z właściwościami jezdnymi to mieszanka, na którą niewielumoże sobie pozwolić.

 

5 milionów serii 5

29 stycznia 2008 roku jest kolejnym ważnym dniem w historii koncernu BMW. Tegodnia bowiem z taśm produkcyjnych fabryki w Dingolfing zjechał 5-milionowyegzemplarz serii 5 - wersja 530d w kolorze Carbon Black.

 

BMW 5 liftbackiem

Prawdopodobnie już niebawem BMW Serii 5 będzie dostępna zarówno jakotradycyjny sedan, ale także jako liftback. Niemiecki koncern z Bawarii zamierzazaadoptować do swojego modelu rozwiązanie zastosowane w najnowszej SkodzieSuperb.

 

Nowe BMW serii 5 na filmie!

BMW rozpoczęło końcowe odliczenie przed oficjalną prezentacją najnowszejgeneracji serii 5. Dla tych najbardziej niecierpliwych ujawniony został film,na którym można podziwiać linię nowej "piątki".

 

5.555.555 BMW Serii 5

BMW Serii 5 obchodzi właśnie nietypowy jubileusz. Z taśm produkcyjnychzszedł właśnie egzemplarz oznaczony numerem seryjnym: 5.555.555. Tyle aut tejserii zostało wyprodukowanych od debiutu w 1972 roku.

 

BMW: 5=7 [VIDEO]

BMW postanowiło poeksperymentować. Na sezon 2010 Niemcy przygotowali nowąodsłonę flagowej limuzyny klasy wyższej średniej - Serii 5. Na rynek autowjedzie z czterema silnikami benzynowymi i trzema Dieslami, czerpiąc garściamiz rozwiązań zastosowanych w swoim większym bracie, czyli Serii 7.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017