Wyszukiwałeś:

Seria X

7 X

. Znaleziono 843 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 843 wszystkich):

BMW seria 7: Krążownik z Monachium

Mało kto chciałby dziś znaleźć się na miejscu premiera. No, chyba że wBMW seria 7. Luksusowo, wygodnie, cicho i bezpiecznie. Warunki godne najbardziejdystyngowanych pasażerów.

 

BMW szykuje nowe 7

Niemiecki koncern jest w trakcie przygotowań do zaprezentowania światu nowejodsłony swojego auta z wyższej półki, czyli modelu BMW Seria 7. Do masowejprodukcji wejdzie najprawdopodobniej już na początku 2008 roku.

 

BMW Hydrogen 7

Luksusowa limuzyna BMW seria 7 będzie pierwszym modelem, który napędzanybędzie paliwem wodorowym. Prezentowany w Paryżu koncept powinien już byćostatnim etapem przed wdrożeniem go do seryjnej produkcji.

 

Na celowniku: BMW seria 7

Jak informują niemieccy dziennikarze, w okolicach Monachium od kilku dnikrążą testowe egzemplarze nowej generacji limuzyny BMW Serii 7. Pierwszewrażenia na temat piątej serii modelu? Bardziej obła sylwetka.

 

BMW serii 7 na nowo

BMW zaprezentowało właśnie pierwsze informacje oraz oficjalnie zdjęciaswojej flagowej limuzyny - piątej już generacji serii 7. Auto dostępnebędzie w trzech wersjach silnikowych BMW 750i, BMW 740i oraz BMW 730d orazdodatkowo w dwóch z wydłużonym nadwoziem BMW 750Li oraz BMW 740Li.

 

Polska premiera flagowego BMW + [VIDEO]

We wtorkowy wieczór w Warszawie, na Torwarze, w towarzystwie zebranychprzedstawicieli świata mediów, biznesu oraz artystów odbyła siępolska premiera najbardziej luksusowej ze wszystkich limuzyn bawarskiegokoncernu. BMW serii 7 emanuje luksusem, elegancją, dynamiką, a przy tym pełnejest innowacyjnych rozwiązań.

 

BMW Serii 7 jak fortepian

Kto powiedział, że BMW Serii 7 nie ma nic wspólnego z muzyką?Prócz dźwięku wydobywającego się z układu wydechowego od terazbędzie nowe skojarzenie. Powstała właśnie specjalna edycja przywspółpracy producenta luksusowych fortepianów Steinway &Sons.

 

Zapowiedź najnowszego BMW Serii 7

BMW szykuje się do niezwykle ważnej premiery. Już niebawem Bawarczycy zaprezentują najnowszą, szóstą generację swojej największej limuzyny- Serii 7.

 

Nowe BMW Serii 7 wystartowało!

Maszyny w fabryce BMW w Dingolfing ruszyły - produkcja szóstej generacji największej limuzyny marki rozpoczęta. Nowe BMW Serii 7 jest lżejsze, bardziej komfortowe, oszczędniejsze i lepiej wyposażone.

 

Historia BMW Serii 7 - klasa biznes po bawarsku

Nowe BMW Serii 7 miało niedawno swój huczny debiut. Najświeższalimuzyna z Monachium tradycyjnie wprowadziła kilka nowości do segmentu, a mywspominamy co oferowały wszystkie poprzednie "siódemki".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria 7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017