Wyszukiwałeś:

Seria X

XF X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria XF

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

S-Type zmienia nazwę

Jaguar zamierza rozstać się z tradycją. Nowa generacja luksusowej seriiS-Type zmieni nazwę i będzie się teraz nazywać XF. Ta decyzja możeoznaczać, że nadchodząca odsłona samochodu radykalnie zmieni swójwygląd.

 

Odważny Jaguar

Nadchodzące targi motoryzacyjne NAIAS w Detroit będą okazją dozaprezentowania całkowicie nowego studium koncepcyjnego marki Jaguar. Model onazwie C-XF to czterodrzwiowy sedan, którego wygląd będzie pokrótceprzedstawiać nowy kierunek designu tej marki.

 

Jaguar XF w przedbiegu

Będący pod wpływami Forda brytyjski producent luksusowych samochodów markiJaguar przygotowuje się do wejścia na rynek z całkowicie nowym modelem,który zastąpi dotychczasową generację S-Type. Będzie to Jaguar XF, a jegopubliczny debiut nastąpi już tej jesieni.

 

Jaguar XF oficjalnie

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się coraz to świeższe informacje natemat nowego modelu przygotowywanego przez Jaguara. Tuż przed targami weFrankfurcie, gdzie auto ma zadebiutować, w mediach pojawiły się pierwszezdjęcia.

 

Jaguar XF w kwietniu

Na kwiecień przyszłego roku zaplanowano debiut rynkowy Jaguara XF. Jeszcze wtym roku zostaną opublikowane zaś jego polskie ceny.

 

220 tys. zł za Jaguara XF

Już w kwietniu oficjalnie na naszym rynku zadebiutuje nowy Jaguar XF, następcamodelu S-Type. Jeśli ktoś myśli o zakupie tego auta, musi przygotować dotego czasu minimum 220 tys. zł.

 

Jaguar XF w Polsce

Długo oczekiwany najnowszy model w gamie brytyjskiej marki – Jaguar XFdostępny jest już w polskich salonach. Czterodrzwiowe nadwozie łączy w sobiecechy auta sportowego z wygodą i komfortem luksusowej limuzyny.

 

Brytyjski "drapieżnik" w Polsce [video]

Segment w klasie średniej premium był jak dotąd zdominowany głównieprzez niemieckich graczy. Przez długi czas brytyjski Jaguar, borykający się zcoraz większymi problemami, zachowując styl jednak odstawał technicznie swoimmodelem S-Type. Po dekadzie przyszedł wiatr zmian i oto nadchodzi era JaguaraXF, który właśnie wjechał na polskie salony.

 

Firma Guy Salmon fleet będzie oferowała wynajem Jaguarów

Jaguar XF, nagrodzony tytułem Design of the Year podczas tegorocznej gali FleetWorld Honours i uhonorowany nagrodą dziennikarzy w 2007 roku, zostałwłączony do oferty pojazdów luksusowych, których wynajmemzajmuje się firma Guy Salmon. Oprócz nowego XF do floty firmy trafiątakże modele XJ i X-Type.

 

Problemy Jaguara z pasami

Tym razem do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiłozawiadomienie o możliwych usterkach w modelu Jaguar XF. Problemy mogądotyczyć pasów bezpieczeństwa tylnej kanapy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria XF".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017