Wyszukiwałeś:

Seria X

XJ X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria XJ

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Jaguar: Opancerzony XJ

W ofercie sprzedaży pojawiła się opancerzona wersja modelu Jaguar seria XJSovereign. Jest to pierwsza 'twierdza na kołach', która została przygotowanaprzez angielskiego producenta.

 

Oszczędny Jaguar

Kierowcy modelu Jaguar seria XJ udało się przejechać wzdłuż całą WielkąBrytanię tylko na jednym, pełnym baku, przekraczając tym samym barierętysiąca mil.

 

Jaguar XKR już w lipcu

Podczas targów motoryzacyjnych British International Motor Show w Londyniezaprezentowana zostanie najmocniejsza wersja modelu Jaguar seria XK, czyliJaguar XKR.

 

Jaguar pod kwarantanną

Producent luksusowych samochodów marki Jaguar zarządził w sieciach dilerskichUSA, Kanady oraz Południowej Korei, aby tymczasowo wstrzymano sprzedaż modeliz serii XJ, wyprodukowanych w latach 2006 oraz 2007, z powodu wycieków z bakupaliwowego.

 

Jaguar XJ najbardziej luksusowy

Aktualna generacja Jaguara XJ otrzymała po raz drugi z rzędu najwyższąnagrodę w konkursie o tytuł "Luksusowy samochód roku". Samochód ten wybraławiększość czytelników zagranicznego magazynu BussinessCar. W walce opierwsze miejsce odpadły limuzyny marki BMW, Audi oraz Lexus.

 

Make-up dla Jaguara XJ

Jedna z najbardziej popularnych limuzyn Jaguara, model XJ doczekał się zmian.Nowy rocznik modelowy tego samochodu, wraz ze zmodyfikowaną stylistykązewnętrzną i nowo wyposażonym wnętrzem pojawi się na salonie samochodowym wGenewie.

 

Jaguar S-Type i XJ do serwisu

Nawet luksusowa marka, jaką niewątpliwie jest Jaguar, nie może siępochwalić bezawaryjnością. Właśnie rozpoczęła się kampania serwisowadwóch modeli Jaguar seria S-Type oraz XJ.

 

Powrót powiększonego Daimlera

Na bazie turbodoładowanego Jaguara XJ powstaje właśnie Daimler Super8 oprzedłużonym rozstawie osi. Będzie to drugi tego typu samochódwywodzący się z Coventry, w którym nadwozie zostanie wykonane wcałości z aluminium.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria XJ".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017