Wyszukiwałeś:

Seria X

XK X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Seria XK

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Jaguar seria XK po zmianach

Na wystawie samochodowej w Genewie koncern Jaguar zaprezentował model XK pofaceliftingu. W salonach europejskich będzie można go nabyć już od kwietnia.

 

Nowy XK od 'Jaga'

"Przyszła kryska na matyska" - smutne, ale tak właśnie jest.Produkowany już od dziewięciu lat, stary rynkowo, a ciągle jary mocą istylem obecny Jaguar seria XK doczekał się godnego następcy.

 

Pierwszy Jaguar seria XK zjechał z taśm

Z brytyjskiej fabryki Castle Bromwich Manufacturing Center wyjechał pierwszyegzemplarz sportowego Jaguara XK. Jak mówią przedstawiciele marki jest topoczątek nowej ery luksusowo-sportowych samochodów popularnego "Jaga".

 

Zysk mimo spadku sprzedaży

Elegancki oraz unikalny wygląd mają być głównymi czynnikami, któryzagwarantuje sukces nowemu Jaguarowi XK w wersji coupe oraz cabrio.

 

Jaguar XK w Polsce

Podczas Gali Auto VIP Opera, na warszawskim lotnisku Bemowo odbyła sięoficjalna polska premiera nowego modelu Jaguar seria XK.

 

Jaguar XKR już w lipcu

Podczas targów motoryzacyjnych British International Motor Show w Londyniezaprezentowana zostanie najmocniejsza wersja modelu Jaguar seria XK, czyliJaguar XKR.

 

Jaguar XK najlepszy wg Top Gear

W ubiegłym tygodniu, podczas uroczystej gali w Londynie, odbyła się ceremoniawręczenia nagród motoryzacyjnych brytyjskiego magazynu BBC "TopGear", której gospodarzem był Jeremy Clarkson.

 

Jaguar XK z nowym silnikiem V8

Model Jaguara, seria XK otrzyma nową jednostkę napędową, któradostępna będzie już w bazowej wersji auta. Jest to silnik V8 montowany takżew serii XJ o pojemności 3.5 l. i mocy 258 koni mechanicznych.

 

Jaguar XK 150 - szybki kot z Coventry

Jaguar XK 150 był flagowym modelem słynnej serii XK, dzięki którejJaguar zdobył kluczowy rynek USA. Linia nadwozia z końca lat 40. zostałazmodernizowana, tak jak silnik oraz inne mechanizmy. Dziś Jaguar XK 150 jestposzukiwanym klasykiem, cenionym za sportową elegancję "made inEngland" oraz znakomite osiągi.

 

Facelifitng XK

Jaguar przeprowadził facelifting swojego coupe XK - pokazał je na obecnychtargach samochodowych w Nowym Jorku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Seria XK".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017