Wyszukiwałeś:

Shelby X

GT X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Shelby GT

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Krystalicznie sportowy Ford

Kalifornia. Samo południe. Słońce odbijające się od wypolerowanychostróg kowbojskich butów. Dwie, potężne strzelby dwulufoweskierowane prosto w Ciebie. Nagle huk, kurz i... nic - dalej stoisz tam gdziestałeś.

 

Nowy Mustang w lecie

Kiedy spotyka się Ford i Shelby to gwarancją udanego spotkania jest to, żewkrótce powstanie kolejny, mocny, ekstrawagancki samochód. Nieinaczej jest z nowym modelem Shelby GT 500, który prezentowany jest natargach NAIAS w Detroit.

 

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Ford S-MAX: Nowy van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Będzie nowy Mustang

Już niebawem w amerykańskich salonach samochodowych pojawi się owocwspółpracy producenta samochodów marki Ford z firmą Shelby. Pojazd sygnowanynazwą Shelby GT osiągać będzie moc rzędu 325 KM.

 

Mustang: Będzie Kombi i Cabrio?

Mniej stylu Retro, więcej agresywności i modernistycznego designu. Tak wniedługim czasie według niemieckiego magazynu branżowego 'Auto Motor undSport' zmieniać się będzie kolejna generacja kultowego modelu Ford Mustang.Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sportowy Mustang doczeka się takżewersji Kombi oraz Cabrio.

 

NAIAS 2009: W cieniu kryzysu

W dniu wczorajszym, w Detroit, w mieście, które jeszcze do niedawnabezapelacyjnie było uważane za stolicę motoryzacyjnego świata, ruszyłanajwiększa wystawa samochodowa za oceanem - North American International AutoShow (NAIAS).

 

60 Mustangów w jednym miejscu

Z okazji przypadającej na kwiecień br. 45. rocznicy wprowadzenia na ryneklegendarnego auta, jakim bez wątpienia jest Ford Mustang, w Łodzi odbędziesię I Ogólnopolski Zlot Mustangów. Będzie to doskonała okazjado obejrzenia w jednym miejscu co najmniej 60 egzemplarzy różnychgeneracji tego modelu.

 

Shelby Daytona Cobra za 15 milionów

W połowie maja w Indianapolis w stanie Indiana odbędzie się aukcja naktórej zostanie wystawiony nietypowy okaz. Shelby Daytona Cobra Coupe z1965, którego cena może osiągnąć nawet 15 milionówdolarów.

 

Urodzinowe Shelby GT350

Shelby American przygotowało na 45 urodziny kolejne wcielenie Forda MustangaGT350.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Shelby GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017