Wyszukiwałeś:

Shelby

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Shelby

Spróbuj też wyszukać: shelby ford mustang shelby

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Krystalicznie sportowy Ford

Kalifornia. Samo południe. Słońce odbijające się od wypolerowanychostróg kowbojskich butów. Dwie, potężne strzelby dwulufoweskierowane prosto w Ciebie. Nagle huk, kurz i... nic - dalej stoisz tam gdziestałeś.

 

Nowy Mustang w lecie

Kiedy spotyka się Ford i Shelby to gwarancją udanego spotkania jest to, żewkrótce powstanie kolejny, mocny, ekstrawagancki samochód. Nieinaczej jest z nowym modelem Shelby GT 500, który prezentowany jest natargach NAIAS w Detroit.

 

SVT żyje!

Specjalna grupa SVT (Special Vechicle Team) powołana przy koncernie Ford MotorCompany będzie nadal istnieć, projektować i produkować nowe modele bardzowydajnych, sportowych samochodów.

 

Będzie nowy Mustang

Już niebawem w amerykańskich salonach samochodowych pojawi się owocwspółpracy producenta samochodów marki Ford z firmą Shelby. Pojazd sygnowanynazwą Shelby GT osiągać będzie moc rzędu 325 KM.

 

Ford Mustang Shelby GT500

Jedną z najważniejszych premier, jakie będzie można zobaczyć podczasrozpoczynającej się niebawem wystawie samochodowej w Detroit, będzie FordMustang Shelby GT500.

 

Shelby Daytona Cobra za 15 milionów

W połowie maja w Indianapolis w stanie Indiana odbędzie się aukcja naktórej zostanie wystawiony nietypowy okaz. Shelby Daytona Cobra Coupe z1965, którego cena może osiągnąć nawet 15 milionówdolarów.

 

Urodzinowe Shelby GT350

Shelby American przygotowało na 45 urodziny kolejne wcielenie Forda MustangaGT350.

 

Prawdziwy muscle car

Po prezentacji modelu Shelby GT350 przyszedł czas na wersję GT500,która wejdzie do sprzedaży jako coupe i kabriolet. W opcji dostępnybędzie także wariant z przeszklonym dachem.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017