Wyszukiwałeś:

Shell

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Shell

Spróbuj też wyszukać: shell marathon shell paliwa castrol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Odświeżone oleje Shell Helix

W kwietniu bieżącego roku Shell wprowadził na polski rynek nową generacjęolejów silnikowych Shell Helix. Teraz ich zaawansowana technologicznieformuła została ponownie udoskonalona.

 

Przychylne decyzje rządu

Na wczorajszym posiedzeniu, Rada Ministrów zmieniła granice LegnickiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej. Zdecydowała też o przyznaniu grantuinwestycyjnego firmie Shell, która chce stworzyć w Polsce kilkaset nowychmiejsc pracy.

 

Centrum Shell w Polsce

Koncern Shell otworzy w Krakowie centrum finansowo - księgowe. Szacuje się,że na realizację nowego projektu inwestycyjnego w Polsce Shell ma przeznaczyć27 mln zł a zatrudnionych zostanie około 800 osób. Będzie to piąte tegotypu centrum Shell na świecie, po podobnych placówkach działających wGlasgow, Manilii, Kuala Lumpur i Gwatemali.

 

"Wiosenne porządki" w Seacie

Iberia Motor Company - generalny importer aut marki Seat w Polsce -wspólnie z firmą Shell ogłaszają ogólnopolską akcjępromocyjną w autoryzowanych punktach serwisowych sieci Seat. Hasło promocji to'Wiosenne porządki - Dbamy o każdą wiosnę Twojego Seat-a'.

 

Spotkaj się z Michaelem Schumacherem!

Jeśli jesteś wielkim fanem sportów motorowych, a wszczególności Formuły 1, marzysz o spotkaniu oko w oko z MichaelemSchumacherem, bądź o przejażdżce na torze, gdzie jeżdżą bolidy F1, to tenkonkurs jest właśnie dla Ciebie.

 

Lotos, Orlen i Shell zbudują MOP-y przy A2 i A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła wreszcieprzetarg na wybór operatorów Miejsc Obsługi Podróżnych,które mają powstać przy autostradach A2 Stryków – Konin iA4 Katowice – Wrocław. Zwycięzcami przetargu zostały firmy Lotos, Orleni Shell.

 

LOTOS dostarczy paliwa dla Shella

Grupa LOTOS S.A. zawarła z Shell Polska Sp. z o.o. umowę dotyczącąsprzedaży paliw płynnych. Jej szacunkowa wartość wynosi 860 mln zł.

 

GDDKiA podpisała umowy na MOP-y

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumów na budowę i eksploatację Miejsc Obsługi Podróżnych naautostradzie A2 Stryków -  Konin i na autostradzie A4 Katowice– Wrocław. Przez 30 lat będą je dzierżawić firmy Shell, Lotos iOrlen.

 

Nowe paliwo na stacjach Shella

Shell, jako pierwszy w Polsce, wprowadza do sprzedaży na stacjach olejnapędowy z dodatkiem syntetycznego komponentu GTL. Shell V-Power Diesel jestolejem napędowym zaprojektowanym tak, aby umożliwić uzyskanie jaknajwiększej mocy silnika w pełnym zakresie jego pracy.

 

Shell inwestuje w Krakowskim Parku Technologicznym

W maju Shell Polska Sp. z o.o. otrzymał zezwolenie na działalność w Krakowskim Parku Technologicznym. Shell zobowiązał się do utworzenia 150miejsc pracy. Inwestycja będzie prowadzona w podstrefie Zabierzów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017