Wyszukiwałeś:

Shooting X

Brake X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Shooting Brake

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowa odsłona X-Type?

Jaguar zastanawia się nad zastąpieniem swojego modelu X-Type samochodem wwersji kombi, w stylu "shooting brake". Jak do tej pory jest on najlepiejsprzedającym się autem brytyjskiej marki.

 

A jednak Clubman!

Trwające właśnie międzynarodowe targi motoryzacyjne w Genewie były okazjądla BMW, pod którego skrzydłami znajduje się obecnie marka MINI, abyobwieścić bliskie nadejście na rynek jednego z bardziej oczekiwanych modeli.Chodzi tutaj o kontynuację legendarnego modelu Traveller, który otrzyma terazoficjalną nazwę Clubman.

 

MINI Clubman Cooper S - Maksymalne MINI

BMW zaryzykowało już porządnie w 2001 roku, kiedy to do produkcji seryjnejwszedł samochód mający zastąpić ikonę brytyjskiej motoryzacji - MINIMorrisa. Po paru latach okazało się, że ruch był trafiony. Zatem Niemcypostanowili dalej eksperymentować i przywrócić do życia kolejny model,który w latach 60-tych zmotoryzował Wielką Brytanię - model Clubman.

 

Fascynacja Mercedesem

To, że Mercedes potrafi robić niebanalne auta typu coupe wiadomo nie od dziś.Potwierdzeniem tego jest prototypowy Mercedes Concept Fascination, którystanowi zapowiedź nowego CLK oraz nowej generacji E klasy.

 

Nowe Bugatti to..

Według magazynu Auto Express nazwa nowego samochodu marki Bugatti, któryjuż niebawem zostanie oficjalnie odsłonięty, została ujawniona. Nie będziemiał jednak nic wspólnego z nazwą Royale czy Project Lydia. Będzie topo prostu Bordeaux.

 

Z fascynacji w rzeczywistość

Według najnowszych doniesień z centrali Mercedesa, niemiecki koncern zamierzaniebawem zaprezentować całkiem nowy model. Inspiracją dla niego byłConceptFASCINATION zaprezentowany w 2008 roku w Paryżu.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Shooting Brake".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017