Wyszukiwałeś:

Sieradz

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sieradz

Spróbuj też wyszukać: sieradz s8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wielkopolskie drogi 2005

Przeszło 10 procent z 1412 kilometrów dróg krajowych na terenie Wielkopolskipoddanych zostało w roku 2005 odnowom nawierzchni bądź zostało wybudowanychod podstaw.

 

Łódź bez obwodnicy?

Dzięki planowanym od kilku lat inwestycjom miał powstać "ring"dróg otaczających Łódź. Łódź miała pełnić rolę logistycznego centrumPolski. Czy tak będzie - wszystko zależy od tego czy wdrożony zostanie nowypomysł GDDKiA?

 

S-8 przez Łódź

Wszystko wskazuje na to, że przyszła droga ekspresowa S8 pobiegnie przezŁódź. Mimo różnych propozycji GDDKiA, za przebiegiem S8 przez Łódź,Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz opowiedzieli się przedstawicieleresortów transportu i obrony narodowej.

 

Sztafeta ‘S8 dla Łodzi’

19 kwietnia do Łodzi dotarli uczestnicy sztafety pn. „S-8 dlaŁodzi”. Akcja jest wyrazem poparcia budowy drogi S-8 w tzw. warianciełódzkim. Sztafeta samorządowców, sportowców izaproszonych gości biegnie do Warszawy, gdzie 20 kwietnia petycję i listypoparcia przekaże premierowi i ministrowi transportu. Akcja jest inicjatywąsamorządowców na rzecz utrzymania pierwotnej decyzji o lokalizacjitrasy.

 

Łódź walczy o S8

„Premier Jarosław Kaczyński w tym tygodniu po raz kolejny potwierdził,że S-8 ma przebiegać w wariancie łódzkim” – mówiłwiceprezydent Łodzi Marek Michalik. „Jeśli mimo to GDDKiA podejmie wdecyzję o lokalizacji trasy na południu województwa złożymydoniesienie do prokuratury o łamaniu prawa przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad”.

 

S-8 w prokuraturze

Łódź nie ustaje w działaniach na rzecz „północnegowariantu” drogi ekspresowej S-8. Prezydent Łodzi Jerzy Kropiwnickiskierował wniosek w sprawie trasy s8 do Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie.

 

GDDKiA: Dlaczego S8 przez Bełchatów?

Zarzuty złamania prawa i działania wbrew Rozporządzeniu RadyMinistrów, wniosek do prokuratury i blokady dróg to wynik decyzjiGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która postanowiła(1 czerwca 2007 r.), by droga ekspresowa S8 przebiegała na tereniewojewództwa łódzkiego przez Piotrków i Bełchatów,a nie Łódź, Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz.

 

S8 jednak przez Łódź?

Wszystko wskazuje na to, że Łódź wygrała walkę i planowana drogaekspresowa S8 pobiegnie jednak przez to miasto. Ten wariant drogi potwierdziłMinister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk, który na początku lutegobieżącego roku gościł w Łodzi.

 

Samorządy łączą siły

Urząd Miejski w Łodzi poinformował, że 7 kwietnia bieżącego roku w Łaskupowstało stowarzyszenie, założone przez samorządy województwałódzkiego, w celu wspólnej walki o budowę strategicznych tras,jakimi są drogi ekspresowe S8 i S14.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017