Wyszukiwałeś:

Sieradz

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sieradz

Spróbuj też wyszukać: sieradz s8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

GDDKiA: Dlaczego S8 przez Bełchatów?

Zarzuty złamania prawa i działania wbrew Rozporządzeniu RadyMinistrów, wniosek do prokuratury i blokady dróg to wynik decyzjiGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która postanowiła(1 czerwca 2007 r.), by droga ekspresowa S8 przebiegała na tereniewojewództwa łódzkiego przez Piotrków i Bełchatów,a nie Łódź, Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz.

 

Utrudnienia na DK 14 i DK 12 w woj. łódzkim

Rozpoczął się remont kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 14 międzyDobroniem a Orpelowem w woj. łódzkim. Prace potrwają do listopada.Zmiany w organizacji ruchu są tez na drodze krajowej nr 12 w okolicachSieradza.

 

Remont DK 12 w Sieradzu

Od poniedziałku (tj. 29 marca br.) na drodze krajowej nr 12 w Sieradzu pojawiąsię nowe utrudnienia. Po zimowej przerwie wznawiany jest remont. W związku zremontem wystąpią utrudnienia w ruchu.

 

Zgierz, Sieradz, Bełchatów – utrudnienia na drogach

Remonty i przebudowy dróg w okolicach Zgierza, Sieradza, Bełchatowapowodują, że kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Ruch wahadłowy,ograniczenia prędkości to tylko niektóre z utrudnień czekających napodróżujących. Po remontach poprawią się warunki i bezpieczeństwojazdy. Po remontach poprawią się warunki i bezpieczeństwo jazdy.

 

Otwarto oferty na budowę S8 Sieradz Południe - Łask

Złożono 6 ofert w przetargu na budowę drogi ekspresowej S8 Sieradz Południe- Łask. Kwota jaką GDDKiA przeznaczyła na realizacje inwestycji wyniosłablisko 1,87 mld zł. Wszystkie złożone oferty były niższe od zakładanegokosztorysu inwestorskiego, a najtańsza oferta była niższa o 480,7 mln zł.

 

Wątek na forum: Otwarto oferty na budowę S8 Sieradz Południe - Łask

do : Jotgie : nikt nie napisał, że DK8 przebiega w pobliżu Sieradza. Chodzi o to, że budowana S8 będzie alternatywą dla starej "ósemki". Nowy ślad S8 na odcinku Wrocław-Warszawa do węzła Walichnowy biegnie w pobliżu DK8 a potem odbija na północ. Stara DK8 biegnie przez Bełchatów. Nowa S8 ma za z...

 

Rusza przebudowa ul. 1-go Maja w Sieradzu

Rozpoczyna się przebudowa ulicy 1- go Maja w Sieradzu (woj łódzkie)znajdującej się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 480.

 

Nowy serwis Scania w Sieradzu

Działalność rozpoczął kolejny, 34 serwis Scania. Nowy serwis w Sieradzunależy do firmy Scan-Partner – autoryzowanego dilera Scania Polska i jestpo Łodzi, Łowiczu oraz Tomaszowie Mazowieckim czwartym punktem serwisowym tegodilera.

 

Kolejny odcinek S8 otwarty

W miniony weekend oddany do ruchu został ponad 8-kilometrowy odcinek drogiekspresowej S8 od węzła Łask do węzła Róża.

 

S8 do Sieradza już otwarte

Dziś w godzinach popołudniowych pierwsi kierowcy pojechali nowym odcinkiemdrogi ekspresowej S8 między Walichnowami i Sieradzem. Prawie 40-kilometrowyodcinek drogi skróci o kolejne 20 minut podróż z Wrocławia doWarszawy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017