Wyszukiwałeś:

Silverstone

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Silverstone

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

F1: Spektakl jednego aktora

Fernando Alonso z zespołu Renault wygrał czwarty z rzędu wyścig Formuły 1.Tym razem młody Hiszpan nie dał rywalom żadnych szans podczas eliminacji oGrand Prix Kanady rozgrywanej w ubiegły weekend na torze im. GillesaVilleneuve-a.

 

Rusza Formuła 1 - zmiany, nowości, faworyci

Już w najbliższą niedzielę Grand Prix Australii zainauguruje nowy sezonmistrzostw świata Formuły 1. Sezonu bogatego w zmiany techniczne i regulamine.Sezon szczególnie ważny także dla Roberta Kubicy i jego teamu BMW-Sauber, który chce potwierdzić przynależność do najlepszych.

 

Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne

Już za nieco ponad tydzień - w dniach 9-11 maja - odbędą się PoznańskieSpotkania Motoryzacyjne. Wystawa w Poznaniu pretenduje do miana największej inajważniejszej wystawy motoryzacyjnej w naszym kraju.

 

F1: Kierowcy będą strajkować?

Kierowcy F1 są podobno gotowi zastrajkować podczas zaplanowanego na począteklipca Grand Prix Wielkiej Brytanii - czytamy w Przeglądzie Sportowym. Powodemszykowanego przez zawodników protestu jest podwyżka opłat zasuperlicencje wydawane przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA).

 

Formuła 1 w gościnie u Królowej

Już w ten weekend, 6 lipca o 14.00 czasu lokalnego, na granicy hrabstwNorthamptonshire i Buckinghamshire załogi F1 będą ubiegać się o Grand PrixWielkiej Brytani. Który z kierowców powtórzy ubiegłorocznywynik Kimi Raikkonena i Ferrari i wygra brytyjski klasyk?

 

F1: Hamilton broni swojego podwórka. Kubica przegrywa z deszczem

Robert Kubica nie ukończył Grand Prix Wielkiej Brytanii. A szkoda bo, mimodopiero 10. pozycji na starcie na zalanym deszczem Silverstone Polak spisywałsię znakomicie. Aż do 41. okrążenia na którym popełnił błąd iwypadł z toru. Wygrał Lewis Hamilton, który z liczbą 48 punktówwspólnie z Kimi Raikkonenem i Felipe Massą lideruje stawce F1.

 

F1: Hockenheim pod Heidfelda?

Organizatorzy GP Niemiec budują całą atmosferę imprezy na sukcesie NickaHeidfelda, który dwa tygodnie temu w Silverstone dojechał do mety nadrugim miejscu - czytamy w Przeglądzie Sportowym. Czy to oznacza, że team BMWSauber także będzie układał strategię pod Niemca, a nie zdecydowanieszybszego w tym sezonie Roberta Kubicę?

 

Wyścigówka Lamborghini prawie gotowa

Producent włoskich supersamochodów - Lamborghini kontynuuje pracerozwojowe nad modelem Gallardo Super Trofeo. Super Trofeo jest jedynym autem znapędem na czetery koła w świecie sportów motorowych, tworzonym tylkoprzez jednego producenta. Jest to realizacja celu Lamborghini do zapewneniasobie miana najszybszej indywidualnej marki na świecie.

 

Kubica żegna się z Silverstone

Robert Kubica po raz ostatni wystartuje na Silverstone, jednym ze swoichulubionych torów Formuły 1 - pisze Przegląd Sportowy.

 

New Formula - alternatywna F1 na 17 torach

FOTA nie próżnuje i już szykuje się do uruchomienia nowej serii podnazwą New Formula. W planach na sezon 2010 jest 17 wyścigów, w tymMonako i Silverstone.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017