Wyszukiwałeś:

Sirion

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Sirion

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nowe Daihatsu Sirion wkrótce w Europie

Specjalizujące się w produkcji małych, miejskich aut Daihatsu zaprezentowałonową wersję swojego modelu flagowego - Sirion. MPC, czyli Multiv PurposeCompact, bo tak nazywa go producent, ma powalczyć w Europie.

 

Sportowy Sirion

Daihatsu doładowało wyposażeniem najdroższą wersję swojego modelu SirionSE. Zaoferowano więc dla klientów specjalną edycję SX.

 

Daihatsu Sonica: Małe i ekonomiczne

Daihatsu wprowadzi na japoński rynek nowy samochód o nazwie Sonica. Autobędzie wyposażone w silnik z doładowaniem Turbo, skrzynię CVT i dostępnebędzie w trzech wersjach R, RS i RS Limited.

 

"Pudełko" rodzinne

Jeszcze pół roku temu w Genewie prezentowany jako koncepcyjny D-CompactWagon doczekał się już seryjnej wersji. Na targach w Paryżu światowąpremierę mieć będzie Daihatsu Materia, który na europejskie drogiwyjedzie na początku 2007 r.

 

Subaru a'la Sirion dla Europy

Auto, znane Europejczykom jako Daihatsu Sirion, trafi na Stary Kontynent polekkich modyfikacjach pod szyldem Subaru. To efekt przejęcia przez Toyotęwiększościowego pakietu udziałów w Fuji Heavy Industries, producentaaut marki Subaru.

 

Technologiczne nowości Subaru

Fuji Heavy Industries, globalny producent samochodów marki Subaru wykorzystanadchodzące targi motoryzacyjne w Genewie po to, aby zaprezentować po razpierwszy wysokoprężny silnik w układzie boxer, a także samochód elektrycznyo nazwie R1e.

 

Siódme wcielenie Cuore

Na targach w Genewie pojawi się już siódma generacja małego DaihatsuCuore. Auto to, dostępne na rynku od 1980 roku, sprzedało się w ponad 90krajach już w 5 milionach egzemplarzy.

 

Na jesieni nowe Justy

Całkowicie nowa generacja modelu Subaru Justy, przeznaczona głównie na rynekeuropejski, trafi do sprzedaży już na jesieni tego roku.

 

Polska na plusie, Europa na minusie

Według dzisiejszego sprawozdania czołowego usługodawcy danych przemysłuprodukcji samochodów, JATO Dynamics, po silnym początku roku, naeuropejskim rynku nowych samochodów, w czerwcu dalej trwał powolnyspadek - w stosunku do czerwca ubiegłego roku wyniósł on 8.7%(sprzedano 131,876 sztuk samochodów) łącznie 1.389.418 sztuk mniej.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017