Wyszukiwałeś:

Skoda X

Fabia X

WRC X

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Skoda Fabia WRC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Skoda Fabia na rajdowo

W przyszłym roku Skoda będzie prowadzić intensywne prace nad budową oraztestami swojego rajdowego auta w kategorii S2000. Wersja rajdowa będzie opartana modelu Skoda Fabia.

 

Kubica w Skodzie Fabia WRC?

W mediach pojawiły się pogłoski o kolejnym rajdowym zakupie Roberta Kubicy.Według nich, tym razem krakowianin miał zostać właścicielem Skody Fabii wnajwyższej specyfikacji WRC.

 

Skoda Fabia Monte Carlo: Rajdowe pozory

Związki Skody ze światem rajdów samochodowych nie ograniczają się doobecnego stulecia, wersji WRC Octavii i Fabii, czy wreszcie feralnego wypadkuRoberta Kubicy za kierownicą Fabii S2000. Sportowa historia Skody rozpoczęłasię przed ponad półwieczem, a jej najjaśniejszym punktem byłyzwycięstwa w Rajdzie Monte Carlo. I to właśnie dla uhonorowania tego rajdu, adokładniej tych sukcesów powstała seria specjalna Skoda Fabia MonteCarlo.

 

Rajdowa Fabia w zwierzęcym kamuflażu

Chwilę po niedawnej premierze trzeciej generacji Skody Fabii, czeski producentrozbudza naszą ciekawość jej rajdowym wcieleniem. Na razie projekt jestowiany tajemnicą.

 

Wiemy, jak wygląda nowa Fabia!

Czeski producent z Mlada Bolselav zaprezentował na początku tygodniazapowiedź nowej Fabii w rajdowym wykonaniu. Dziś już możecie ją podziwiaćw całej okazałości. Oto Skoda Fabia R5.

 

Rajdowa Skoda Fabia gotowa do walki

Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA powiedziała "tak". SkodaFabia R5 otrzymała rajdową homologację i jest gotowa do zmagań na trasach całego świata.

 

Rajdowa Skoda Fabia Combi

Na coroczne spotkanie fanów tuningu w Worthersee, Skoda przygotowała rajdową wersję rodzinnej Fabii Combi. Wbrew pozorom takie połączenie charakterów robi świetne wrażenie.

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 

Skoda pokazuje siłę na rajdzie Hiszpanii

Podczas Rajdu Hiszpanii na liście startowej pojawiło sie aż dziesięćegzemplarzy Skody Fabia R5, z których trzy mają szanse na zdobycietytułu mistrzowskiego. Rajdowe Mistrzostwa Świata wchodzą w decydującąfazę.

 

Skoda gotowa na rajdowy sezon 2017

Po rekordowym sezonie w minionym roku, zespół Skoda Motorsportprzygotował niespodziankę również na ten sezon. W barwach fabrycznegoteamu wystartuje eks-kierowca Volkswagena, Andreas Mikkelsen z pilotem AndersemJaegerem. Oprócz niego w barwach czeskiej marki wystartują PontusTidemand i Jonas Andersson, Jan Kopecky? i Pavel Dresler.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Skoda Fabia WRC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017