Wyszukiwałeś:

Skoda

. Znaleziono 4373 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Skoda

Spróbuj też wyszukać: skoda fabia skoda octavia skoda superb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4373 wszystkich):

Skoda najlepsza w Polsce

Znamy już podsumowanie wyników sprzedaży nowych samochodów w 2005 roku.Zgodnie z prognozami z ostatnich miesięcy numerem jeden na polskim rynkuzostała Skoda.

 

Udany rok Skody

Wyniki finansowe Skoda Auto oraz Grupy Skoda Auto za 2005 rok sporządzonewedług Międzynarodowych Standardów Raportowania Finansowego IFRS zostałyprzedstawione na corocznej konferencji prasowej w Mlada Boleslav.

 

Skoda Roomster: Dom(in)ator

Skoda należy do producentów, którzy nie atakują rynkusamochodowego co i rusz nowymi modelami. Od kwietnia 1991 roku, czyli od chwilikiedy czeska duma motoryzacji dołączyła do koncernu Volkswagena naeuropejskich drogach pojawiło się zaledwie sześć różnych modeliSkody (Favorit, Felicia, Fabia, Octavia I,II i Superb). Wszystkie, bez wyjątkuspotkały się w Polsce z dużym zainteresowaniem klientów. Czy podobniebędzie z najnowszym produktem czeskiej marki, Skodą Roomster?

 

Skoda Superb: Alternatywa luksusu

Przychodzi klient do salonu. 'Chciałbym kupić samochód, który maprezencję auta luksusowego, ma dużo miejsca, jest komfortowy i w miaręekonomiczny, a dodatkowo kosztuje mniej niż Mercedes Klasy C w podstawowejwersji dla księgowych' - mówi. W takiej sytuacji wielusprzedawców nabrałoby wody w usta szukając na próżnoadekwatnego modelu w swojej ofercie. Dealerzy Skody mają ułatwione zadanie.Mogą zaproponować model Superb.

 

Czy warto kupić: Skoda Felicia (1994-2001)

Od zakończenia produkcji Skody Felicii minęła już dekada. Mimo to na rynkuaut używanych pozostaje samochodem,  który ciągle może liczyć nazainteresowanie pewnej grupy kierowców. Dlaczego? Z tego samego powodu, zktórego słyną wszystkie modele czeskiej marki - dobrego stosunku cenydo jakości.

 

Fiat Panda vs Skoda Citigo: Stary i nowy(?) lider

Świat maluchów rozrósł się niesamowicie. To już nie tylko samaPanda, która właściwie nie miała poważnej konkurencji. Wśródobecnych rywali na czoło wysuwają się trojaczki Volkswagena, spośródktórych, zwłaszcza na polskim rynku, największe szanse wydaje sięmieć Skoda Citigo.

 

Hyundai i10 vs Skoda Citigo: Bój o każdą złotówkę

W świecie małych samochodów na dalszy plan często schodzą takieelementy jak atrakcyjna stylistyka, jakość wykończenia, dodatkowe gadżety, anawet komfort podróży. Pragnąc posiadać nowe auto jak najmniejszymkosztem, jesteśmy skorzy do wielu ustępstw. Sprawdziliśmy, jak wielkie musząto być ustępstwa w przypadku Hyundaia i10 oraz Skody Citigo, oraz wktórym przypadku otrzymamy więcej samochodu w samochodzie.

 

Skoda 4x4: na każdą pogodę i na każdą drogę

Zaśnieżone drogi, górskie serpentyny, leśne dukty - we wszystkich tychwarunkach drogowych napęd 4x4  może nas uratować z niejednej opresji.Jeśli szukasz takiego auta, ale nie chcesz typowej terenówki, koniecznieodwiedź salon Skody. Oferta Skody 4x4 jest silna, jak jeszcze nigdy dotąd.

 

Skoda 1000MB - czechosłowacka rewolucja

Panuje opinia, że dzisiejszą pozycję w samochodowym świecie Skodazawdzięcza tylko połączeniu z koncernem Volkswagen Group. Jednak w latach 90.Niemcy dobrze wiedzieli kogo biorą sobie za partnera - czeski producent od lattworzył świetne, zaawansowane technicznie auta, a jednym z jegonajważniejszych dzieł jest Skoda 1000MB z 1964 roku.

 

Skoda wyprodukowała 19 milionów samochodów!

Oto kolejny kamień milowy w historii czeskiego producenta. Skoda wybudowała19-milionowy egzemplarz. Model Fabia w kolorze Moon zjechał z taśmyprodukcyjnej w Mlada Boleslav. Auto odbierze obywatel Republiki Czeskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017