Wyszukiwałeś:

Skyline

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Skyline

Spróbuj też wyszukać: silvia skyline r34

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Sportowy duch Nissana

Zaprezentowany po raz pierwszy jako prototyp na międzynarodowych targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku, Nissan Skyline GT-R zostanie niebawem pokazany wwersji produkcyjnej na nadchodzących targach w Tokio.

 

Nissan Skyline: Więcej w luksus

Nissan zaprezentował w Japonii nową wersję kultowego modelu Skyline. Terazreprezentant klasy wyższej średniej osadzony na platformie FR-L nowym zsilnikiem 3.5 l. V6 jest bardziej luksusowy niż kiedykolwiek.

 

Pożegnanie Almery

Po sześciu latach na rynku i prawie 640 tysiącach sprzedanych egzemplarzy,ostatnie sztuki Nissana Almery schodzą właśnie z taśm produkcyjnych fabrykiumiejscowionej w brytyjskim Sunderland. Era popularnego modelu dobiegła końca.

 

Nissan wybudował nowe studio

Nissan zainaugurował wczoraj na lokalnym rynku nowoczesne studio stylistycznemarki. Będzie ono służyć jako globalny koordynator wszelkich działańfirmy. Ulokowano je na powierzchni 42 tysięcy metrów kwadratowych należącychdo wybudowanego wcześniej centrum technologicznego.

 

Nissan GT-R już jeździ!

Następca legendarnego modelu Skyline GT-R, Nissan GT-R Proto już jeździ.Sportowy samochód, który pojawi się w sprzedaży nie tylko na japońskimrynku został przyłapany na testach na torze Nuerburgring-Nordschleife.

 

Bezpieczna maska Nissana

Nissan opracował i wprowadza już w tym roku do seryjnej produkcji innowacyjnąmaskę silnika, która ma się nieznacznie unosić w momencie uderzenia wpieszego, tak by zredukować ryzyko poważnych obrażeń głowy.

 

Pierwsze szczegóły o nowym GT-R

Już za miesiąc podczas targów motoryzacyjnych w Tokio światową premieręmieć będzie nowy Nissan GT-R. Ten supersportowy model na japońskim rynkuzadebiutuje jeszcze w grudniu, a do Europy trafi w drugiej połowie przyszłegoroku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017